R5 5600G sisteme ekran kartı önerisi

Shepyn

Hectopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm, sistem özelliklerim şu şekilde:
  • Team T-Force Vulcan 8x2 GB
  • Ryzen 5 5600G
  • Gigabyte B450

Bu sisteme birkaç ay sonra ekran kartı alacağım ve ekran kartı olarak GTX 1060 düşünüyorum, ona eş değer olarak ise RX 480 var, bana hangisi daha çok performans verir ve uygun fiyattan 0 bir şekilde nereden bu ekran kartlarını bulabilirim? GTX 1060 hakkında arama yapıyorum fakat Turbox veya hazır sistemler çıkıyor. Sıfır bir şekilde AMD, MSI, Gigabyte gibi adam gibi üreticiler tarafından üretilmiş olmasını istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm, sistem özelliklerim şu şekilde:
  • Team T-Force Vulcan 8x2 GB
  • Ryzen 5 5600G
  • Gigabyte B450

Bu sisteme birkaç ay sonra ekran kartı alacağım ve ekran kartı olarak GTX 1060 düşünüyorum, ona eş değer olarak ise RX 480 var, bana hangisi daha çok performans verir ve uygun fiyattan 0 bir şekilde nereden bu ekran kartlarını bulabilirim? GTX 1060 hakkında arama yapıyorum fakat Turbox veya hazır sistemler çıkıyor. Sıfır bir şekilde AMD, MSI, Gigabyte gibi adam gibi üreticiler tarafından üretilmiş olmasını istiyorum.
Konudan bağımsız ama b450 anakartla 5.nesil işlemci kullanırken herhangi bir performans kaybı yaşıyor musunuz?

Bahsettiğin GTX 1060, RX 480 gibi kartların sıfırını bulmak artık çok zor. 6500 XT gibi bir şeyler bakabilirsin.

Öneri için teşekkürler, bu ekran kartı aklımda kalacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı