R5 5600G ve 16 GB RAM sistem alınır mı?

Ben tek darboğazı Battlefield 1 Ultra ayarlarda gördüm 64 kişilik servarda. Ancak şunu söylemeliyim Battlefield oyunları aşırı derecede işlemci istiyor. Ona rağmen ben 120 FPS oynadım belki darboğaz bile yoktur bilemiyorum ekran kartım 90-85 kullanıyordu ancak aldıgım FPS zaten oldukça yeterliydi. RDR 2 oyununda Hub ayarlarda 90 FPS alıyorum o oyundada darboğaz yok. Bugün Battlefield 5 deneyeceğim RTX ile o zaman ondaki değerleride aktarırım. İçindeki GPU gayet yeterli bu arada oynamak istediğiniz oyunları yüksek FPS oynatır.
Teşekkürler ben gözüm kapalı alıyorum bu sistemi ekran kartı da bakarız 2-3 aya

PSU özelliklerinizi yazmamışsınız ki.
Kasa bu

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-01-10-12-29-06-233_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-01-10-12-29-06-233_com.android.chrome.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 16
Teşekkürler ben gözüm kapalı alıyorum bu sistemi ekran kartı da bakarız 2-3 aya

Ekran kartını RTX serisi almanızı öneriyorum daha uzun ömürlü olur. İkinci el alacaksanız temizini bulup alın. DLSS çok büyük avantaj. Bu arada bende yeni aldım ekran kartını daha tam tecrübeli değilim ancak dün Control oyununda DLSS açtım görüntüde en ufak kayıp yok ancak kazandırdığı FPS 30-40 FPS RTX dahil Ultra ayarkarda 80FPS alıyorum mükemmel teknoloji.

3060 için önerilen PSU 550- 600 watt diye biliyorum ancak kart o kadar çekmiyor zaten emin değilim ama yeterli olabilir siz garantiye alın 600W olsun PSU üstelik kaliteli bir güç kaynagı seçin.
3060 almam büyük bir ihtimalle bütçemi aşabilir 2060 veya 1660s alabilirim onlara da yeterli olur galiba

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı