R5 5600H "No AMD Graphics driver is installed" hatası

Axee

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. 2 gündür Lenovo Legion 5 laptopu kullanmaktayım ve şu ana kadar bir sorun ile karşılaşmadım ama AMD Radeon Software'a bir müdahalede bulunamama rağmen bir hata aldım.
Hata:

1631463948018.png

Biraz araştırdım ve işlemcim için doğru yazılımı buldum aşağıdaki resimde işaretlemiş olduğum yazılımı indirdim ama nafile. Bu kez de 182 hata kodunu aldım ve yükleyemedim.

1631464052034.png

Şimdiden teşekkürler yardımlarınız için.

DDU ile Driver'ları silip yeniden yüklemeyi dener misin? AMD'nin sitesinden yükle, Windows Update'i devre dışı bırak. Bazen eski sürücüler yüklenebiliyor.

DDU ile Driver'ları silip yeniden yüklemeyi dener misin? AMD'nin sitesinden yükle, Windows Update'i devre dışı bırak. Bazen eski sürücüler yüklenebiliyor.
Deniyorum.

Yaptım ve yeniden başlattım ama galiba silinmedi çünkü.

1631465444385.png

Burada hala var.

Son düzenleme:
Deniyorum.

Yaptım ve yeniden başlattım ama galiba silinmedi çünkü.

Eki Görüntüle 1164337

Burada hala var.

Yeni sürücü olabilir. Bir süre kullanıp uyarı alıp almadığını yazabilirsen iyi olur. Eğer uyarı almazsan üstteki mesajımı çözüm olarak işaretleyebilirsin.

DDU üzerinden hepsini seç şeklinde sildiysen Windows Update'i kapatıp tekrarla. AMD sürücülerinde anlamadığımız bir sorun var Windows kanadında. Yine aynı sürücüyü yükler yoksa.

DDU ile ekran kartı>amd olarak seçtim internet ve Windows Update kapalı bir şekilde hepsini sildim ve yeniden başlattım zaten ama şu an kurmak istediğimde yine aynı hatayı alıyorum.

1631465779768.png

Yeni konular

Geri
Yukarı