R5 5600h sürücüsünü yüklerken "gecikmeli yazma başarısız" hatası

yakamozbey

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
3060- 5600H Ryzen- 8Gb Ram- 512GB SSD- İG3
Lenovo IG3 RTX3060 Ryzen 55600h 8 GB'lık elimde cihaz var. Dün aldım lakin şöyle bir hatayla karşı karşıya kaldım AMD'nin sitesinden Ryzen 5 5600h için güncel sürücüsünü indirdim ama yüklendikten (yüklenmedikten yani) sonra açmayı denedim ama böyle bir hata aldım. @Artoria Pendragon AMD'nin ayarlarına falan giremiyorum ya da belli bir uygulamasına ve aygıt yöneticisinde de belli bir sürüm çıkmıyor.

Çözüldü konu kilit 2 saat uğraş sonucu silip yükleyerek cözdum ne saçma anlamadim demek ki kurulumu yanlis yaptim

Dosya Ekleri

• sorun.png
    sorun.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 55
  • aygıt.png
    aygıt.png
    131,1 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:
Lenovo IG3 RTX3060 Ryzen 55600h 8 GB'lık elimde cihaz var. Dün aldım lakin şöyle bir hatayla karşı karşıya kaldım AMD'nin sitesinden Ryzen 5 5600h için güncel sürücüsünü indirdim ama yüklendikten (yüklenmedikten yani) sonra açmayı denedim ama böyle bir hata aldım. @Artoria Pendragon AMD'nin ayarlarına falan giremiyorum ya da belli bir uygulamasına ve aygıt yöneticisinde de belli bir sürüm çıkmıyor.

Çözüldü konu kilit 2 saat uğraş sonucu silip yükleyerek cözdum ne saçma anlamadim demek ki kurulumu yanlış yaptim.

Dostum merahaba ben de bugün aynı hatayı alıyorum ekran kartı guncellerken PC'yı kapatıp açtım bu hata verdi sildim yükledim sorun düzelmedi sen nasıl yaptın söyler misin acaba.

Dostum merahaba ben de bugün aynı hatayı alıyorum ekran kartı guncellerken PC'yı kapatıp açtım bu hata verdi sildim yükledim sorun düzelmedi sen nasıl yaptın söyler misin acaba.
knk 2 kez yükledim bu sefer tüm tikleri işaretledim yükleme yaparken

Geri
Yukarı