R5 5600X 3070 Ti sistem alınır mı?

Birkaç gün içerisinde sipariş vereceğim. Evet gerçekten en mantıklı 3060 Ti sistem buydu aralarında.

Şimdiden hayırlı olsun. Geri bildirimlerinizi dört gözle bekliyorum. Gerçekten bu konuda öncü olmanız ve Sosyal'e yol göstermeniz harika olur.

Ayrıca eğer işinize yararsa Instagram üzerinden kendileriyle konuşarak birkaç bilgi edindim siteyle alakalı. Siparişleri Aras Kargo'yla gönderiyorlar. Ürünleri bir günde kargoya verdiklerini ve ekran kartlarını demonte şekilde yolladıklarını söylediler. Ellerindeki tüm kartlar LHR modelmiş ve sisteme dahil olan tüm ürünleri kutularıyla beraber yolluyorlarmış.

Umarım sorunsuz ve güvenilir bir alışveriş olur. Paramı toplar toplamaz ben de sipariş vereceğim hayırlısıyla.

Bilgilendirmeniz için çok teşekkürler. Kargo süreci ve kutuların gönderilip gönderilmemesi olayını merak ediyordum. Çok yararlı bir bilgi oldu benim için. Bakalım artık yavruyu beklemeye geçtik. 3060 Ti ile yola çıktık nasip 3070 Ti oldu. 1 yıllık ödeme süreci de başladı tabii ki :) size de hayırlı olsun şimdiden diyelim. Pckolik ile ilgili bir konu kesinlikle açacağım. Yeni bir oluşum ve insanların akıllarında soru işaretleri olabilir. Bu konuda yararlı olabileceğime inanıyorum.

Bilgilendirmeniz için çok teşekkürler. Kargo süreci ve kutuların gönderilip gönderilmemesi olayını merak ediyordum. Çok yararlı bir bilgi oldu benim için. Bakalım artık yavruyu beklemeye geçtik. 3060 Ti ile yola çıktık nasip 3070 Ti oldu. 1 yıllık ödeme süreci de başladı tabii ki :) size de hayırlı olsun şimdiden diyelim. Pckolik ile ilgili bir konu kesinlikle açacağım. Yeni bir oluşum ve insanların akıllarında soru işaretleri olabilir. Bu konuda yararlı olabileceğime inanıyorum.

Birkaç gün içerisinde sipariş vereceğim. Evet gerçekten en mantıklı 3060Ti sistem buydu aralarında.

Şimdiden hayırlı olsun. Geri bildirimlerinizi dört gözle bekliyorum. Gerçekten bu konuda öncü olmanız ve Sosyal'e yol göstermeniz harika olur.

Ayrıca eğer işinize yararsa Instagram üzerinden kendileriyle konuşarak birkaç bilgi edindim siteyle alakalı. Siparişleri Aras kargoyla gönderiyorlar. Ürünleri bir günde kargoya verdiklerini ve ekran kartlarını demonte şekilde yolladıklarını söylediler. Ellerindeki tüm kartlar LHR modelmiş ve sisteme dahil olan tüm ürünleri kutularıyla beraber yolluyorlarmış.

Umarım sorunsuz ve güvenilir bir alışveriş olur. Paramı toplar toplamaz ben de sipariş vereceğim hayırlısıyla.
Hocam verdiniz mi sipariş durum nedir? Fiyarlara bakınca makul fiyatlar gerçekten

Hocam verdiniz mi sipariş durum nedir? Fiyarlara bakınca makul fiyatlar gerçekten
Henüz sipariş vermedim fakat bu siteden sistem satın alan arkadaşlar oldu. Yorumları genel olarak olumlu. Dilerseniz şu konuyu inceleyebilirsiniz: PCkolik Alışveriş Deneyimi

Fiyat olarak da gerçekten barındırdığı ekran kartına göre uygun bir sistem. Eğer 11 Kasım indirimlerinde daha uygun bir sistem bulamazsam satın alacağım.

Ayrıca bütçeniz yetiyorsa şu sisteme de göz atabilirsiniz: https://www.itopya.com/bbl-pro-inte...-500gb-nvme-m2-ssd-geforce-rtx-raytracing-pc/

Yeni konular

Geri
Yukarı