R5 5600X 6600XT sistem nasıldır?

Arkadaşların söylediklerine ek olarak Ryzen 5000 serisi ile gelen teknolojileri kullanabilmen için B550 bir anakart almanı öneririm. 5600X gibi bir işlemciyle de hepsi gitmez. VRM'lerin iyi soğutulması lazım. Prime üyelerine özel şu anda 1000 TL. Kaçırma derim.

Biraz daha çıkabilirim dersen. Prime üyelerine özel 1289 TL.

Ben bunları hazır sistem alarak modifiye ettim , modifiye seçeneklerinde dediklerinizi seçme imkanım yok bunu nasıl sağlıyıcam 14 15 binlere kadar kasa fiyatını arttırabilirim fakat kesinlikle 3 fan ekran kartı takıntım var ve boş kasa olsun istemiyorum içi dolu dolu olsun istiyorum sıvı sogutmasına kadar , 14 binlik direk sistemde alabilirim ama bu seferde ekstra şeyler almam gerekicek 20 binlik olacağım yarın sipariş vermeyi düşünüyorum bana yardımcı olsun size zahmet
artı olarak kasayı çok beğendim buna benzer kasalar olsun istiyorum. @Görkem Say @egeoz316 @PenguenAdam @kino @356280 @Darbeli_Matkap007 @Beyaz_G @Sir Benjamin

Ben bunları hazır sistem alarak modifiye ettim , modifiye seçeneklerinde dediklerinizi seçme imkanım yok bunu nasıl sağlıyıcam 14 15 binlere kadar kasa fiyatını arttırabilirim fakat kesinlikle 3 fan ekran kartı takıntım var ve boş kasa olsun istemiyorum içi dolu dolu olsun istiyorum sıvı sogutmasına kadar , 14 binlik direk sistemde alabilirim ama bu seferde ekstra şeyler almam gerekicek 20 binlik olacağım yarın sipariş vermeyi düşünüyorum bana yardımcı olsun size zahmet
artı olarak kasayı çok beğendim buna benzer kasalar olsun istiyorum. @Görkem Say @egeoz316 @PenguenAdam @kino @356280 @Darbeli_Matkap007 @Beyaz_G @Sir Benjamin

İsterseniz hazır sistemin linkini atın, biz en iyi özelleştirmeyi yapalım.

Eğer kasa konusunda ısrarcı iseniz o kasayı satın aldıktan sonra PSU'sunu sökerek başka PSU takın.

Eğer bütçen yeterse bu sisteme bak derim. Yanına birde sıvı soğutucu eklersen tamamdır.

Eğer bütçen yeterse bu sisteme bak derim. Yanına bir de sıvı soğutucu eklersen tamamdır.

Süper sistem hocam alınır parada varmış Allah'a şükür.

Eğer bütçen yeterse bu sisteme bak derim. Yanına birde sıvı soğutucu eklersen tamamdır.

Görkem hocam çok hoşuma gitti kasa özellikleri gaming gen'ide ilk defa sizden ögrendim teşekkürler bu arada , ama kasanın kendisi berbat şeklini hiç sevmiyorum bu kasanın kasa özelleştirmede yok :(

Tabii hocam ne demek atıyorum , Neron 6600XT [Webtekno] | R5 5600G RX 6600 XT 8GB DDR4 16GB 500GB M.2 SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com hocam sizin isteyeceklerinizi bildikleri için galiba , istenmeyen seçenekleri modifiye seçeneklerine koyuyorlar :) Hocam fiyat 300 500 lira eksik fazla ırgalamaz bütçe 15000TL.

Bu sistemin özelleştirme seçenekleri çok sıkıntılı ya :( Bu sistemi bırakmayı tavsiye ediyorum açıkçası deli çıkarız vallahi :D

Arkadaş zaten en ideal sistemlerden birini atmış, parça kalitesi olsun performans olsun çok iyi bir sistem. Sadece işlemciye soğutucu eklemesi lazım başka bir şey yok.
Yanına birde sıvı soğutucu eklersen tamamdır.

Kule tipi soğutucu bile yeter sıvı soğutmaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı