R5 5600X için 2000 TL işlemci soğutucusu önerisi

en üst olarak bunu da önerdiler yaklaşık vade farkıyla beraber 940 tl civarına satın aldım.
Hayırlı olsun bende Ryzen 5 5600X için buna benzer bir soğutucu ile destekledim. Çift fan ile dışarı hava atacak şekilde konumlandırdım. OCCT CPU testinde 62 dereceği görmüştü. AAA oyunlarda 60 dereceyi zor görür.

Hayırlı olsun bende Ryzen 5 5600X için buna benzer bir soğutucu ile destekledim. Çift fan ile dışarı hava atacak şekilde konumlandırdım. OCCT CPU testinde 62 dereceği görmüştü. AAA oyunlarda 60 dereceyi zor görür.
stok fan ile ben 60 derecedeyim oyunda, beklemede ise 40 derecelerde. Eğer yeni soğutucu ile de aynı performansı alırsam iade ederim diye düşünüyorum..

merhaba bu gün aldığım fan geldi, montaj yaptım ramlerden dolayı fanı tam değil biraz yukarıda oturtmak zorunda kaldım. Fakat şu anki durumuyla beklemede 30-35 derece, yükte (fivem) 46 ila 55 derece arasında 60 dereceyi henüz görmedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı