R5 5600X için 2500 TL sıvı soğutma önerisi

@Uchiha Shisui hocam LT520 ya da Arctic almayı düşünüyorum ama hiçbir yerde stok yok Amazon'dan alırsam ikisinde minimum 2800 TL civarına geliyor hangisini almamı önerirsiniz?
Amazon'daki LS520'nin rengi beyaz. Eğer renk standardı arıyorsanız başka bir ürün bakalım.

Kasa siyah ama beyaz çok önemli değil performans ve görünüşe bakıyorum biraz Artics emin olamadım kasa için. Stok beklesem mi emin değilim çok alternatif yok gibi.
Şöyle yapalım o zaman:

Üst seviye bir ürün. Bütçeyi çok aşmıyorsunuz.

Hocam peki LT520 stok beklemek mantıklı mı yoksa bu ürün daha mı iyi.
LS/LT serileri gayet performanslı. Ama hangi fiyattan tekrar stoğa girer bilemem. TR satıcılarına güven olmuyor. Ama size kaliteli bir 240mm AIO lazımsa Galahad alınır. Kasanız 360mm dahi destekliyor. Bu bütçede öyle bir alım imkanınızda var ama kasa önü açık kalsın istiyorsunuz.

LS/LT serileri gayet performanslı. Ama hangi fiyattan tekrar stoka girer bilemem. TR satıcılarına güven olmuyor. Ama size kaliteli bir 240mm AiO lazımsa galahad alınır. Kasanız 360mm dahi destekliyor. Bu bütçede öyle bir alım imkanınızda var ama kasa önü açık kalsın istiyorsunuz.

Kasanın önüne sıvı soğutucu nasıl oluyor hiç fikrim yok yani hava sirkülasyonu açısından ama iyi oluyorsa 360 sorun olmaz.

Kasanın önüne sıvı soğutucu nasıl oluyor hiç fikrim yok yani hava sirkülasyonu açısından ama iyi oluyorsa 360 sorun olmaz.
Kasa içi sıcaklıklarınız bir miktar ama daha büyük bir soğutucu almış olursunuz. Bu da gelecekte yapacağınız yükseltme için avantaj katar.

LS/LT serileri gayet performanslı. Ama hangi fiyattan tekrar stoğa girer bilemem. TR satıcılarına güven olmuyor. Ama size kaliteli bir 240mm AIO lazımsa Galahad alınır. Kasanız 360mm dahi destekliyor. Bu bütçede öyle bir alım imkanınızda var ama kasa önü açık kalsın istiyorsunuz.
Sizin önerdiğiniz ile bunun farkı nedir?

Sizin önerdiğiniz ile bunun farkı nedir?
Daha gelişmiş fanlar var.

Geri
Yukarı