R5 5600X için anakart tavsiyesi

Ek ARGB desteği, daha iyi VRM'ler ve B550 çipsetin sunduğu tüm avantajlar var. Ayrıca arkada bir tane daha USB girişine sahip ve ikinci bir M.2 slotu barındırıyor. Son olarak Tomahawk Max 1 CPU, 1 pompa ve 4 sistem fan girişi sunarken A-Pro'da bunlar sırasıyla 1-1-6 adet.
Kısaca çok sağlam bir kart, 1200 lira gibi bir rakam bu anakart için bence beleşten farksız. Ayrıca olur da 6000 serisi DDR5 ile gelmezse B450'nin destekleyeceğini düşünmüyorum, B550 destekleyecektir.

Ek ARGB desteği, daha iyi VRM'ler ve B550 çipsetin sunduğu tüm avantajlar var. Ayrıca arkada bir tane daha USB girişine sahip ve ikinci bir M.2 slotu barındırıyor. Son olarak Tomahawk Max 1 CPU, 1 pompa ve 4 sistem fan girişi sunarken A-Pro'da bunlar sırasıyla 1-1-6 adet.
Kısaca çok sağlam bir kart, 1200 lira gibi bir rakam bu anakart için bence beleşten farksız. Ayrıca olur da 6000 serisi DDR5 ile gelmezse B450'nin destekleyeceğini düşünmüyorum, B550 destekleyecektir.
1500 - 1600 TL arası bulabildim. 1200 TL olan yerin linkini atabilir misiniz?

Biraz zam yemiş, 1275 liraya toplam. Buna rağmen sırf ATX olması bile fiyatını cazip yapıyor ki zaten en iyi kartlardan.
Fiyatı çok güzel fakat Almanya'dan gönderim yazıyor. 10-15 Nisan teslimat biraz geç benim için açıkçası.
Asus Tuf B450-Pro Gaming ram desteği, Realtek Ses Yongası vs. olsun MSI B450 Tomahawk Max AM4 'ün önünde bir kart. Neden çoğunluk MSI öneriyor?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı