R5 5600X için kule tipi soğutucu önerisi

Ek fan takma şansım yok maalesef. Maksimum 60-65 derecelerde kalır mı bu fanla beraber? Yeterli olur mu işlemcime ve uyar mı anakarta?

İyiymiş o zaman hocam. Frisby markasından mı almalıyım acaba gametech 3.0 alsam fark olur mu? 2.4 almayı düşünüyorum açıkçası soğutması yetmez mi ya da almışken tam mı al diyorsunuz 3 fanla beraber?
Yeterli olur 60-65 derece için fanları ama gerçekten sesliler. Onun dışında anakartınıza uyar, takması biraz uğraştırıyor sadece klipsli.
Bütçe varsa tabii 3 fan. Aradaki fark yaklaşık 4-5 derece olur. Kasa modelinize baktığımda mesh olmadığını görüyorum. Yani sıcak çalışabilir bu yüzden 3 fan daha iyi olur.
Kasa mesh bu arada sanırım yanlış yazdınız.

3 fanlı olanlar estetik olarak kötü duruyor bence, tabi ki zevk meselesi ama tüm kasayı kaplıyorlar.

Yeterli olur 60-65 derece için fanları ama gerçekten sesliler. Onun dışında anakartınıza uyar, takması biraz uğraştırıyor sadece klipsli.

3 fanlı olanlar estetik olarak kötü duruyor bence, tabi ki zevk meselesi ama tüm kasayı kaplıyorlar.
İnternetten bakınca mesh olduğu gözükmüyor.

Hiç fan söküp takmadım umarım sağlıklı bir şekilde yapabilirim.

İnternetten bakınca mesh olduğu gözükmüyor.
1669644415557.png

Net bir şekilde gözüküyor hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı