R5 5600X için sıvı soğutma önerisi

Paxolachill

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, yakında R5 5600X ve RTX 3060'lı bir sistem toplayacağım. R5 5600X için yetersiz bir soğutucu var sistemde, maksimum 900 TL'lik sıvı soğutma istiyorum.
Şimdiden teşekkür ediyorum hepinize.

Bütçe: 900 TL.

Günlük işlemler için stok fan yeterli oluyor. Ben 2600x ten 5600x e geçtim. Farcry oynarken 2600x sürekli fan açıyordu ancak 5600x hiç açmadı daha. Ben de fanı değiştirmeyi düşünüyordum ancak şimdilik gerek duymuyorum.

Rajintek EOS 360mm al. 120mm önerenleri takma. Daha ucuza daha performanslı hava soğutma alırsın.

800 TL'ye 120mm sıvı soğutma mı? Saçmalamayın. Arkadaş neden parasını çöp etsin?

690TL benim verdiğim link ayrıca kaliteli 5600X için oldukça yeterli söylediğiniz ürünlerin fiyatları güzel tercih meselesi ben kalitesiz ürün tercih etmem fiyatı ucuz olan bir ürünün kaliteside ucuz olur.

Rajintek EOS 360mm al. 120mm önerenleri takma. Daha ucuza daha performanslı hava soğutma alırsın.

800 TL'ye 120mm sıvı soğutma mı? Saçmalamayın. Arkadaş neden parasını çöp etsin?

Çok sağ ol dostum :)

Teknobiyotik sitesi güvenilir mi acaba?

Boş önerilerle dolmuş konu, bir tek EOS belki ama onu da tavsiye etmem.
İlla sıvı olsun diyorsan 900 liraya LF240 al, hem performans hem sessizlikte tek kelimeyle rakipsiz.
Sıvı olmasın F/P hava soğutma olsun bu sırada da 240'lık performansı versim diyorsan SE-234 al.

Boş önerilerle dolmuş konu, bir tek EOS belki ama onu da tavsiye etmem.
İlla sıvı olsun diyorsan 900 liraya LF240 al, hem performans hem sessizlikte tek kelimeyle rakipsiz.
Sıvı olmasın F/P hava soğutma olsun bu sırada da 240'lık performansı versim diyorsan SE-234 al.

EOS için bu fiyat iyi bence. İndirimsiz fiyatını hak etmiyor ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı