R5 5600X ile GT 1030 uyumlu mu?

Evet başlıkta da belirttiğim gibi GT1030 + ASUS Prime A320M-K anakarta Ryzen 5 5600X uyumlu mu?

(Şu an başka bir hesaptayım)tamam benim de suçum var çok iyi açıklayamadım arkadaşlar amacım yeni PC almak değil işlemcim bozuldu ben normalde(işlemcim bozulmasaydı) yazın 14-15k ya sistem toplayacaktım ama bozulunca yeni işlemci almam lazım ucuz bir şey alsam yazın yeniden değiştireceğim ama eğer ki şimdi bu işlemciyi alsam yazın yeni işlemci almama gerek kalmaz.

(Şu an başka bir hesaptayım)tamam benim de suçum var çok iyi açıklayamadım arkadaşlar amacım yeni PC almak değil işlemcim bozuldu ben normalde(işlemcim bozulmasaydı) yazın 14-15k ya sistem toplayacaktım ama bozulunca yeni işlemci almam lazım ucuz bir şey alsam yazın yeniden değiştireceğim ama eğer ki şimdi bu işlemciyi alsam yazın yeni işlemci almama gerek kalmaz.

Bu haline eklemen sıkıntı olacaktır sonradan genel toplaman daha iyi. 5600X ise güzel seçim bu bütçede eğer 1080P oynuyorsan. Güçlü kartlarla kullanılınca (videoda RX 6800 kullanılmış) Ryzen 3600 ve 10400F ile kayıp yüksek bu çözünürlükte. 2K'da ise o kadar sorun yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belki sadece render amaçlı kuruyor sistemi o yüzden güçlü işlemci alıp yanına da güçsüz bir kart alıyor nerden biliyorsunuz.
Render için A320 çipset ne kadar mantıklı olur?
O zaman alın fakat anakartı B450-B550 çipset yapmak zorundasınız.

Geri
Yukarı