R5 5600X ısınıyor

Bu iki üründen birini tercih edebilirsiniz:

Bu iki üründen birini tercih edebilirsiniz:

Teşekkür ederim. İlk attığınız ürünü alıyorum

@gerburis Amazon'dan alın. (Teknobiyotik'e bulaşmak istemezsiniz.) :)
Corsair iCUE H100i Elite Capellix CW-9060046-WW Sıvı Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe şu soğutucuyu buldum. Corsair'ın bu kasa için önerdiği kendi soğutucuları arasında, bunu ya da bir üst modelini de alabilirim. Ama sizinkini de alsam trendyoldan alacaktım zaten. Bilmediğim yerlerden 50tl üstü ürün almam :D
@gerburis Amazon'dan alın. (Teknobiyotik'e bulaşmak istemezsiniz.) :)
Ha bir de, bunun için bir adet termal macun da almam lazım değil mi ?

@gerburis Amazon 10/10 hizmet sunuyor. Amazon'dan alın kesinlikle. Corsair'in ürünü F/P değil. Verdiğiniz paraya değmez. Ürünün üstünde sürülü termal macunla geliyor. Ekstra macun almanıza gerek yok.

@gerburis Amazon 10/10 hizmet sunuyor. Amazon'dan alın kesinlikle. Corsair'in ürünü F/P değil. Verdiğiniz paraya değmez. Ürünün üstünde sürülü termal macunla geliyor. Ekstra macun almanıza gerek yok.
Teşekkür ederim yardımınız için.
Ben bu soğutucuları buraya sığdırabilir miyim. Bu ramlerden yer kalmayacakmış gibi geliyor fanlara

Dosya Ekleri

• bce16ed1-da47-4708-8f06-1314cc4ca31a.jpg
    bce16ed1-da47-4708-8f06-1314cc4ca31a.jpg
    158,9 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Rahatlıkla sığacaktır. Belli bir standarta göre üretiliyorlar. Gördüğüm kadarıyla anakartınızda gelişmiş bir mosfet soğutması yok. Bu da radyatörü bloklayacak bir şey olmadığı anlamına gelir. Yani bir sorununuz yok açıkçası. (Anakartı biraz güçlü bir şeyle değiştirirseniz sağlam O.C yapma fırsatınız olur 240mm soğutucuyla.)

O.C yapmayı düşünmüyorsanız, yalnızca oyunlarda belli bir derecenin üstünü görmesin diyorsanız aşağıya bıraktığım kule tipini alın. Fazlası gereksiz masraf olacaktır:

Rahatlıkla sığacaktır. Belli bir standarta göre üretiliyorlar. Gördüğüm kadarıyla anakartınızda mosfet soğutması yok. Bu da radyatörü bloklayacak bir şey olmadığı anlamına gelir. Yani bir sorununuz yok açıkçası. (Anakartı biraz güçlü bir şeyle değiştirirseniz sağlam O.C yapma fırsatınız olur 240mm soğutucuyla.)
Oc yapmayı düşünürsem anakartı değiştirirm. Ama sığma konusunda şüphelerim var, sorun uzun profil ramler. Bir inceleme izledim radyatör 5 6 cm kaplıyor. ramlar yüzünden sadece 3 4 santim boşluk var yukarıda. Acaba direkt ön tarafa 360lık bir sıvı soğutma alıp kasanın kendi fanları ile mi değiştirsem?

Yeni konular

Geri
Yukarı