R5 5600X - RTX 3060 vs R5 5600X RX 6600 XT sistem

Kotu anlamda soylemedim.

Fikrini söylemek kötü bir şey değil. İnsanın şahsına dediğin bir şey yok. Ben kullandığım durumu anlattım. Sıvı soğutucu soğutuyor mu soğutuyor. Ben buna bakarım. Kaliteye bakan olur. Sesine bakan olur. Kişiye göre değişir.

:) Sen memnunsan boş ver gerisini.

Yardımcı olmak iyi bir şey. Teknolojiye para dayanmaz. Aldığımız ürünler bizimle yaşamayacak. Çok kaliteli değil işimizi gören minimum bir ürün olması yeterli bence. Yıllar sonra bu ekran kartlarını bu işlemcileri beğenilmez olacak yenileri gelecek.

Yardımcı olmak iyi bir şey. Teknolojiye para dayanmaz. Aldığımız ürünler bizimle yaşamayacak. Çok kaliteli değil işimizi gören minimum bir ürün olması yeterli bence. Yıllar sonra bu ekran kartlarını bu işlemcileri beğenilmez olacak yenileri gelecek.

Yardımcı olması elbette iyi bir şey fakat önemli olan senin memnun olman, parayı hak eden ürünler var hak etmeyen ürünler var.
Ne yazık ki zaman geçtikçe şu an üst düzey gördüğümüz her şey düşük konumlara gelecek.

RX 6600 XT'yi önerirdim AMD'de bulunan Infinity Cache olayından dolayı. Fakat sistemde bulunan bazı donanımlar kalitesiz, bi' gözden geçirin derim.

Geri
Yukarı