R5 5600X RTX 3060Ti sistem için anakart tavsiyesi

60K'ya bunları mı alacaktınız? O sizin arkadaşınız değil bence.
Corsair H100 Sıvı Soğutmayı seçin. SSD'yi Samsung 980 Pro 1 TB yapın. RAM'leri Corsair Vengeance 32GB (2x16GB) 5600MHz CL36 DDR5 yapın.

Hocam dediğin kasayı alıyorum,monitör öneri varmı şimdi Jdjdjsjskdms

Fps oyunlarına daha çok yönelikse zorunlu kılınabilir belki hocam.
Şahsi görüşüm 4070 alıyorsam gidip de yanına 165 hz bir monitör almazdım.
Yanlış biliyorsun. "2K almazdım" desen gayet mantıklı ama Hz olayına girmek, baya saçma. Zaten 165'ten fazla FPS verecek kaç oyun var bu bilgisayarın Ultra ayarlarda? Ayrıca 200 Hz üstü monitör almak isterse, sistemden baya kısması gerekecek.

165 Hz gayet yeterli hocam. Profesyonel oyuncu değilse üstüne gerek bile yok. 4070 sistem alacak ama eğer 165 Hz üstü monitör istiyorsa bütçeden kısmak zorunda kalacak.
Yani evet orası öyle ama valorant tarzı oyunlarda yüksek bi fps değeri alacağı için ben 280 ve üstü alırdım hocam. 165 hz 2k'da hayli hayli yeter ama.

Yanlış biliyorsun. "2K almazdım" desen gayet mantıklı ama Hz olayına girmek, baya saçma. Zaten 165'ten fazla FPS verecek kaç oyun var bu bilgisayarın Ultra ayarlarda? Ayrıca 200 Hz üstü monitör almak isterse, sistemden baya kısması gerekecek.
Hocam o sisteme 1080p kitlenir kalır pc :D 2k şart.

Yani evet orası öyle ama valorant tarzı oyunlarda yüksek bi fps değeri alacağı için ben 280 ve üstü alırdım hocam. 165 hz 2k'da hayli hayli yeter ama.
Valorant oynamak için 4070 Ti sistem alıyorsa, dalga geçiyordur. Zaten öyle bir gayesi de yok. Başka bir önerim de yok. @408157 İyi bir 2K monitör önerir. İyi sosyaller.

Hocam dediğin kasayı alıyorum,monitör öneri varmı şimdi Jdjdjsjskdms
Bütçeyi biraz aşıyor fakat daha aşağısı üzer.
İsterseniz bu modellerin indirime girmesinide bekleyebilirsiniz, sık sık giren modeller kendileri.

Geri
Yukarı