R5 5600X RTX 3060Ti sistem için anakart tavsiyesi

Ben de onu diyorum. "Böyle bir sisteme 2K almazdım." desen mantıklıydı. G27Q iyidir bildiğim kadarıyla. Onu alabilirsiniz. @Fuejinn
280 Hz alınmalı deyip 2K alınmalı demek nasıl bir olay😅 2K 280 Hz monitörleri fiyatları belli. Bütçeden büyük bir miktar kısmak isteniyorsa buyursun 280 Hz 2K alsın. Sizin için demiyorum bu arada. Bütçeden o kadar kıstıktan sonra 280 Hz 2K almanın zaten mantığı yok.

280 zevk duygusu için alınabilir belki.
Hocam zevk duygusu ne tam olarak? Bütçeden büyük bir miktar kıstıktan sonra 280 Hz olup 2K monitör almanın bir mantığı yok. Bütçeyi kıstıktan sonra alacağınız max sistemle 2K çözünürlük lü adamakıllı bir oyun zaten 280 FPS vermeyecek ki. Mantıkla ilerlersek zaten profesyonel bir oyuncu olmadığı sürece 165 Hz ve 280 Hz farkını anlamaz bile.

280 Hz alınmalı deyip 2K alınmalı demek nasıl bir olay😅 2K 280 Hz monitörleri fiyatları belli. Bütçeden büyük bir miktar kısmak isteniyorsa buyursun 280 Hz 2K alsın. Sizin için demiyorum bu arada. Bütçeden o kadar kıstıktan sonra 280 Hz 2K almanın zaten mantığı yok.
Ben "280 Hz alınmalı" demedim ki. Yanlış alıntıladınız galiba.

280 Hz öneri var mı hocam genellikle Valorant, CS, RDR2 falan oynuyorum
Bakın ben üstüne basa basa söylüyorum 280 Hz almayın. Fiyatları genelde o monitörleri çok yüksek ucuz olsun derseniz 1080P bakılabilir ama o sisteme 1080P asla yakışmıyor. Sırf 280 Hz monitörüm var hehe demek için almak büyük enayilik. Zaten profesyonel oyuncu değilsiniz üstüne bu kartı siz yüksek grafik isteyen oyunlarda zorlamak istemez misiniz? 1080P monitörüm var 60-75 Hz olsaydı yine 2K alsaydım diyorum çünkü ben grafik takıntılı bir insanım çözünürlük daha çok işime yarar.

Bakın ben üstüne basa basa söylüyorum 280 Hz almayın. Fiyatları genelde o monitörleri çok yüksek ucuz olsun derseniz 1080p bakılabilir ama o sisteme 1080p asla yakışmıyor. Sırf 280 Hz monitörüm var hehe demek için almak büyük enayilik. Zaten profesyonel oyuncu değilsiniz üstüne bu kartı siz yüksek grafik isteyen oyunlarda zorlamak istemez misiniz? 1080p monitörüm var 60-75 Hz olsaydı yine 2K alsaydım diyorum çünkü ben grafik takıntılı bir insanım çözünürlük daha çok işime yarar.

Hocam benim aşırı takıntım yok, 280 FPS oyunları için iyi değil mi?

Geri
Yukarı