R5 5600X RTX 3080 Sistem Chrome videolarda donma

cankocaman

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Herkese merhaba;
Chrome tarayıcısı kullanıyorum ancak sayfalar arası geçiş yaptığımda(özellikle video açık olan sayfalana geçtiğimde) videoda donma oluyor 3-4 saniye kadar. Donma esnasında videonun sesi geliyor ancak görüntü donuyor. 3-4 saniye sonra sorun kayboluyor. İnternette yaptığım araştırmalar neticesinde sorunu çözemedim. Chrome ayarları olsun, ekran kartı ayarları olsun hepsini yaptım ancak çözüm olmadı.Donanım hızlandırmayı da kapattım. Opera indirip denedim onda da aynı sorunla karşılaştım. Özellikle Twitch'te bu problemle karşılaşıyorum. Desteklerinizi bekliyorum. (çift monitör kullanıyorum)
Teşekkürler.

Sistem bileşenlerim; Ryzen 5 5600X,
EVGA RTX 3080 FTW3,
MSI MAG X570s Tomahawk Max
Corsair 2x8GB Vengeance LPX,
WD SN570 500GB M.2,
Cougar Aqua 2x120mm,
Cougar MX440 mesh.
İnternetim; Superonline 100mbps down-25mbps upload

Yaptığım bazı ayarların ekran görüntülerini de ekliyorum;

Bir de video ekledim;
Vimeo

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    109,8 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Herkese merhaba;
Chrome tarayıcısı kullanıyorum ancak sayfalar arası geçiş yaptığımda(özellikle video açık olan sayfalana geçtiğimde) videoda donma oluyor 3-4 saniye kadar. Donma esnasında videonun sesi geliyor ancak görüntü donuyor. 3-4 saniye sonra sorun kayboluyor. İnternette yaptığım araştırmalar neticesinde sorunu çözemedim. Chrome ayarları olsun, ekran kartı ayarları olsun hepsini yaptım ancak çözüm olmadı. Opera indirip denedim onda da aynı sorunla karşılaştım. Özellikle Twitch'te bu problemle karşılaşıyorum. Desteklerinizi bekliyorum. (çift monitör kullanıyorum)
Teşekkürler.

Sistem bileşenlerim; Ryzen 5 5600X,
EVGA RTX 3080 FTW3,
MSI MAG X570s Tomahawk Max
Corsair 2x8GB Vengeance LPX,
WD SN570 500GB M.2,
Cougar Aqua 2x120mm,
Cougar MX440 mesh.

Yaptığım bazı ayarların ekran görüntülerini de ekliyorum;
Donanım hzlandırmayı kapatın.Eğer olmazsa internettiniz ile ilgili bir sıkıntı var.

Ekran kartı driverını DDU ile silip baştan bir kurmayı deneyin. Sorun çözülmezse monitörleri de tek tek deneyin isterseniz.
Ekran kartı,chipset vs hepsini yeni güncelledim ancak sorun yine çözülmedi :(

Çözümü öneriler dahil bulamadım,başka fikri olan var mı acaba?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı