R5 5600X - RX 6700 XT sistem 23.700 TL'ye iyi midir?

Kxaan

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem bileşenleri;
  • XFX QICK RX 6700 XT.
  • Ryzen 5 5600X.
  • MSI B550 Gaming Edge Wi-Fi
  • Crucial Ballistix 3200MHz CL16 2x8GB.
  • Samsung 500GB 970 EVO Plus.
  • XPG Core Reactor 750W.
  • Lian Li lancool 2 mesh 3*argb
  • Phanteks glacier One 240mph.

İşlemcide kazık yedim onun dışında SSD'yi biraz daha koyup Crucial P5 Plus alsam daha iyi olacaktı bence.
Sistem hakkında yorumunuz nedir?

Hocam o zaman hayırlı olsun. Aldığınız ürünler hep kaliteli ürünler. Sadece ekstra depolama almanız daha güzel olur. Günümüzde oyunlar 70-80GB civarında artık.

Hocam o zaman hayırlı olsun. Aldığınız ürünler hep kaliteli ürünler. Sadece ekstra depolama almanız daha güzel olur. Günümüzde oyunlar 70-80GB civarında artık.
Saolun hocam. Sistem oyun amaçlı değil o yüzden 500GB bana hayli hayli yetiyor. İmkan olursa PCI-e 4.0 SSD alacağım ama.

Fazlaymış fiyatı. 19,825 TL'ye 1 TB SSD'li, 6700 XT'li bir sistem toplanabiliyor.

2X:

Toplam 19,825 TL tutuyor. Bu sistemi toplayabilirsin.

Ekran kartı ASUS'un cashback kampanyası ile 7994 TL'ye alınabiliyor.

Madem aldınız, bizede hayırlı olsun demek düşer.

Fazlaymış fiyatı. 19,825 TL'ye 1 TB SSD'li, 6700 XT'li bir sistem toplanabiliyor.

Madem aldınız, bizede hayırlı olsun demek düşer.
Hocam iyiymiş ama ben alırken o cashback olayı yoktu yada vardı sanırım tam hatırlamıyorum şimdi. Kasa, psu, anakart, işlemci, ekran kartı modeli olarak benim sistem daha iyi değil mi? Sıvı soğutmayı çıkarırsak 21.800'e geliyor yinede kötü mü?

edit: Cashback varmış 8700'e almıştım ekran kartını.

Hocam iyiymiş ama ben alırken o cashback olayı yoktu yada vardı sanırım tam hatırlamıyorum şimdi. Kasa, psu, anakart, işlemci, ekran kartı modeli olarak benim sistem daha iyi değil mi? Sıvı soğutmayı çıkarırsak 21.800'e geliyor yinede kötü mü?

edit: Cashback varmış 8700'e almıştım ekran kartını.
Ekran kartı modeli olarak ASUS Dual modeli daha iyi soğutmaya sahip. Anakart, işlemci, özellikle PSU olarak sizin aldıklarınız daha iyi. Bir de XFX model kartlarda cashback kampanyası yok. Nasıl 8700'e alabildin?

Son düzenleme:
Ekran kartı modeli olarak ASUS Dual modeli daha iyi soğutmaya sahip. Anakart, işlemci, özellikle PSU olarak sizin aldıklarınız daha iyi. Bir de XFX model kartlarda cashback kampanyası yok. Nasıl 8700'e alabildin?
Ben alırken asus cashback kampanyası varmış onu kastettim. Ekran kartnı 8698tl'ye incehesap'ın yaptığı indirimde aldım. Hocam bu arada bilmediğimden soruyorum Dual'ın soğutması nasıl daha iyi oluyor?

Geri
Yukarı