R5 5600X sistem 23000 TL'ye alınır mı?

F/P için S2H da alabilirsin ama Dragon'u da alsan sıkıntı olmaz:

Hocam SSD için de bayağı önemli dediler sizce, https://www.hepsiburada.com/samsung-mz-v8p1t0bw-1tb-980-pro-pcle-m-2-6900-5000mb-s-2-38-flash-ssd-p-HBV000019DX8O?magaza=Tekno Teklif&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.28.8 bu SSD alınır mı ve alınırsa anakarta uyar mı? Bir de SSD anakarta mı takılıyor yoksa kasaya mı?

Hocam destekler ama o hızları veremez anakart yüzünden.
Ben bu ikisini almanı öneririm:

Neyse o zaman hocam ben klasik önceki seçtiğimi alıyorum. Hocam pc birleştirilirken ne gerekiyor, termal macun ne için gerekli onları bilmiyorum. Onu da bir anlatabilir misiniz, ilk defa birleştireceğim.
Neyse o zaman hocam ben klasik önceki seçtiğimi alıyorum. Hocam pc birleştirilirken ne gerekiyor, termal macun ne için gerekli onları bilmiyorum. Onu da bir anlatabilir misiniz, ilk defa birleştireceğim.
Pardon hocam attığınız anakartı sonradan gördüm onlara da bir bakayım.

Neyse o zaman hocam ben klasik önceki seçtiğimi alıyorum. Hocam PC birleştirilirken ne gerekiyor, termal macun ne için gerekli onları bilmiyorum. Onu da bir anlatabilir misiniz, ilk defa birleştireceğim.

Pardon hocam attığınız anakartı sonradan gördüm onlara da bir bakayım.

Hocam termal macun işlemciyi soğutmak için kullanılır bu videoda detaylı olarak anlatılıyor birleştirmek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu anakarta önceki alacağım ram vs. her şeyi takabilir miyim ? Bir de direk wifi bağlanabiliyoruz bu anakart ile değil mi ?

Hocam bu anakarta önceki alacağım RAM vs. her şeyi takabilir miyim? Bir de direk Wi-Fi bağlanabiliyoruz bu anakart ile değil mi?

Evet hocam takabilirsiniz bir de evet direk Wi-Fi bağlanabiliyor.

Hocam bunda da aynı hatayı veriyor. Hocam bir de konudan ayrı olarak ASUS Dual 3060 Ti ile ASUS 3060 Ti TUF Gaming nasıl farkaları var, birisi iki fanlı birisi üç fanlı. Şu an daha ucuza buldum üç fanlı olanını ama hangisi daha iyidir. Hangisi tercih edilir?

ASUS TUF modeli Dual'in bir üst modeli diyebiliriz. Yazdığınızdan anladığım TUF modelini 1000 TL daha uyguna bulduysanız kesinlikle onu alın.

ASUS TUF modeli Dual'in bir üst modeli diyebiliriz. Yazdığınızdan anladığım TUF modelini 1000 TL daha uyguna bulduysanız kesinlikle onu alın.
Hocam TUF modeli 1000 tl daha pahalı.
Evet hocam takabilirsiniz bir de evet direk Wi-Fi bağlanabiliyor.
Hocam en son sistem şöyle oluyor:
MSİ B550M PRO VDH wifi
Amd ryzen 5 5600X
ASUS Dual GeForce RTX 3060 Ti V2 OC Edition 8GB GDDR6
Corsair Vengeance RGB Pro 8GB DDR4 3600MHz CL18 Ram
Thermaltake Commander G33
WD BLUE SN570
Bu sistem için şuanki neredeyse tüm oyunları 60 fps kaldırır ve ileride çıkacak çoğu oyunu da 60 fps kaldırır dediler hocam sizce doğru mu ?

Son düzenleme:
Hocam TUF modeli 1000 TL daha pahalı.

Hocam en son sistem şöyle oluyor:
MSI B550M Pro VDH Wi-Fi
AMD Ryzen 5 5600X
ASUS Dual GeForce RTX 3060 Ti V2 OC Edition 8 GB GDDR6
Corsair Vengeance RGB Pro 8 GB DDR4 3600MHz CL18 RAM
Thermaltake Commander G33
WD Blue SN570
Bu sistem için şu anki neredeyse tüm oyunları 60 FPS kaldırır ve ileride çıkacak çoğu oyunu da 60 FPS kaldırır dediler hocam sizce doğru mu?

Güzel sistem dediğin gibi 60 FPS kaldırır:
Bir bu ikisin lazım belki ileride Thermaltake PSU sıkıntı çıkarabileceğinden attığım bu ikisi daha iyi olur.

Güzel sistem dediğin gibi 60 FPS kaldırır:
Bir bu ikisin lazım belki ileride Thermaltake PSU sıkıntı çıkarabileceğinden attığım bu ikisi daha iyi olur.
Tamam hocam onlara da bakarım. Bu arada hocam çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz bu süreçte.

Yeni konular

Geri
Yukarı