R5 5600X sistem nasıldır?

Diğer sisteminiz nedir hocam bu arada satacağınız.

XFX RX570 4 GB.
5600X.
XPG Gammix 16 GB RAM.
A320M.
Frisby 600W 80+ Bronze.
Bu sistemi satmak yerine kart değiştirip kullanmayı tercih ettim ilk başta. Hatta işlemciyi değiştirerek başlamıştım ama kartı değiştirirsem PSU + anakart da değiştirmek zorunda kalacağım çok zahmetli olacak o yüzden direkt satıp yeni sistem almak daha mantıklı geldi.

XFX RX570 4 GB.
5600X.
XPG Gammix 16 GB RAM.
A320M.
Frisby 600W 80+ Bronze.
Bu sistemi satmak yerine kart değiştirip kullanmayı tercih ettim ilk başta. Hatta işlemciyi değiştirerek başlamıştım ama kartı değiştirirsem PSU + anakart da değiştirmek zorunda kalacağım çok zahmetli olacak o yüzden direkt satıp yeni sistem almak daha mantıklı geldi.

İşlemcini satma.

İşlemcini satma.

İşlemcimi satmazsam sistemi hiçbir şekilde satamam. Zaten 4 aylık işlemci canım acıyor resmen.

İşlemcimi satmazsam sistemi hiçbir şekilde satamam. Zaten 4 aylık işlemci canım acıyor resmen.

Çok büyük aptallık yaptım. 4 ay önce anakart almıştım. Hem de MSI MPG B550 Gaming Edge Wi-Fi. Sonra param ay sonuna yetmeyecek diye iade ettim ve bilin bakalım ne oldu? Ay sonuna yetti. Daha sonrasında eski işlemcimi sattım. Büyük bir aptallık daha. Satmasaydım 2. monitörüm + eski işlemcimle beraber sistemi satardım ve yeni işlemcim ile iade ettiğim o anakartın üstüne parçaları toplayıp güzel bir sisteme sahip olabilirdim. Dediğim gibi işte aptallık. Acele iş yapınca böyle oluyor.

Geri
Yukarı