R5 5600X sistem Valorant'ta anlık takılıp donuyor

carlosgardel00

Decapat
Daha fazla  
Oyun oynarken değerlerim bu şekilde oyunda anlık kasma ve donma sorunu yaşıyorum anlık olacak şekilde ekran kartı ve bütün sürücülerim güncel forumlarda araştırıp tüm çözümleri denedim bir türlü düzelmedi format vsde attım ama olmadı böyle bir sorun yaşayip çözüm sağlayabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Ne kadar yük bindirisem bindiriyim sıcaklık 70+ dereceyi görmüyor sıvı sogutucu var.
İşlemcim Ryzen 5 5600X.
Ekran kartı AMD Radeon 6700XT.
8x2 16 GB RAM var.

Dosya Ekleri

• 121212121212.jpg
    121212121212.jpg
    441,4 KB · Görüntüleme: 47
MHz değeri Valorant'ta o sevilerde dolaşıyor Valorant ekran kartını çok kullanmadığı için Valorant'ta %85 oluyorsa diğer oyunlarda %5 %10 olmuyordur.

Kullanım düşük olsa da ferkansın o kadar düşük olmaması lazım. MSI Afterburner veya adrenalinden ayar vs yapmadığına emin misin?

Ryzen 5 5600 Rx6800 kullanıyorum dediğin sorunu bende yaşamıştım ama bende sadece valorantta sürekli fps düşüp tekrar çıkıyordu kendiliğinden düzelmişti bir daha da olmadı. Pek yardımcı olamadım ama :/

Ryzen 5 5600 Rx6800 kullanıyorum dediğin sorunu bende yaşamıştım ama bende sadece valorantta sürekli fps düşüp tekrar çıkıyordu kendiliğinden düzelmişti bir daha da olmadı. Pek yardımcı olamadım ama :/
Bir önceki açtığınız konuyu gördüm 750 w psu kullanıyorum bu sistemde

Ryzen 5 5600 RX6800 kullanıyorum dediğin sorunu bende yaşamıştım ama bende sadece Valorant'ta sürekli FPS düşüp tekrar çıkıyordu kendiliğinden düzelmişti bir daha da olmadı. Pek yardımcı olamadım ama :/

Bir önceki açtığınız konuyu gördüm 750W PSU kullanıyorum bu sistemde.

Bende de FPS 500'den 250 200'e düşüp düşüp çıkıyor ne denediysem çözüm bulamadım.
Bende 650W 80+ PSU kullanıyorum.

Bende de FPS 500'den 250 200'e düşüp düşüp çıkıyor ne denediysem çözüm bulamadım.
Bende 650W 80+ PSU kullanıyorum.
Dediğim gibi ek bir ayar yapmamıştım 3 4 gün girmedim düzelmişti tam hatırlamıyorum. Ekran kartı driverinı değiştirmeyi deneyebilirsiniz bir önceki sürüme geçin belki düzelebilir

Yeni konular

Geri
Yukarı