R5 5600X Sistem Valorant'ta düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10
Sisteminin hiçbir sorunu yok dostum kağıt gibi oyun Valorant NVIDIA RTX 3060 ekran kartını Valorant CS:GO için çıkarmadı adı üzerinde grafik kartı yük bindirmen için grafik olması lazım grafik olmazsa kart tam kapasite çalışmaz güler geçer içinden Valorant'ın 3060. Riot Games her kullanıcıya ulaşmak için böyle düşük gereksinim isteyen oyun yapıyor bence her kullanıcıyı eşit bir seviyede oynatmak için yüksek sistemi olanları daha da düşürmek için optimizasyonuyla oynuyordur oyunun.

Sisteminin hiçbir sorunu yok dostum kağıt gibi oyun Valorant NVIDIA RTX 3060 ekran kartını Valorant CS:GO için çıkarmadı adı üzerinde grafik kartı yük bindirmen için grafik olması lazım grafik olmazsa kart tam kapasite çalışmaz güler geçer içinden Valorant'ın 3060. Riot Games her kullanıcıya ulaşmak için böyle düşük gereksinim isteyen oyun yapıyor bence her kullanıcıyı eşit bir seviyede oynatmak için yüksek sistemi olanları daha da düşürmek için optimizasyonuyla oynuyordur oyunun.
Dediğine katılıyorum ama bağımlılık işte. Yakındığım şey aynı sistemle nasıl benden +100 fps daha fazla aldığı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk sistem topladığımda aynı sorun bende de olmuştu 5800X ile 150 fps alıyordu sanırım kurduğum bir programdan kaynaklı otomatik oc oldu veya cache de kalan bir veriden kaynaklı bir türlü düzelmemişti Windows’u ve BIOS’u sıfırlayınca düzelmişti.

İlk sistem topladığımda aynı sorun bende de olmuştu 5800X ile 150 FPS alıyordu sanırım kurduğum bir programdan kaynaklı otomatik OC oldu veya cache de kalan bir veriden kaynaklı bir türlü düzelmemişti Windows'u ve BIOS'u sıfırlayınca düzelmişti.

Evet bu yorumu başka birinde de görmüştüm, Windows sıfırlamıştı. birkaç oyun daha deneyip ona göre yeniden driver + BIOS kuracağım. 😕

Yeni konular

Geri
Yukarı