5600X sistem Valorant'ta 150 FPS veriyor

GeceBulutu06

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
Kingston 500gb 2000 MB okuma M2 ssd
Ekran kartı
RTX 3060
Anakart
B450
İşlemci
5600X
Anlamsız şekilde FPS 500'den 150'ye düştü bununla beraber ekran kartı kullanımı da %90'lardan %20 - 25 bu sorun MHz'yi sabit olmadığından bir kere daha yaşamıştım sabitleyin ve geçmişti şimdi ise ne yaparsam yapayım düzeltemiyorum. Acaba kullandığım ASUS GPU Tweak'le uygulamasından bir şey mi yapmam gerek? Ya da nasıl bu sorunu çözerim yardım edin. Valorant ayarlarım her zaman en yüksekte onla bir ilgisi yok en düşüğe çeksem bu sefer ekran kartı kullanımı azalıyor. FPS artmıyor bir de FPS sabitleyicilerin hepsi kapalı onlada bir ilgisi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce overclock, voltaj vb. ayarlarla oynayıp default haline çevirmeyi unutmuş olabilir misiniz?
Evet bazen kendi uygulamasından modlar arası geçiş yapıyordun fakat her seferinde otomatik sıfırlıyodu bu sorun çıkınca manuel olarak 3 defa sıfırladım ve deiver kurdum ilk acılmada GTA hariç %80-90 da açarken oyun içinde bu durum %60-25 arası değişkenlik gösteriyor

Oc scanner ne acaba onu yapsam duzelirmi

Ocscanner ne acaba onu yapsam duzelirmi

Evet bazen kendi uygulamasından modlar arası geçiş yapıyordun fakat her seferinde otomatik sıfırlıyodu bu sorun çıkınca manuel olarak 3 defa sıfırladım ve deiver kurdum ilk acılmada GTA hariç %80-90 da açarken oyun içinde bu durum %60-25 arası değişkenlik gösteriyor

Oc scanner ne acaba onu yapsam duzelirmi

Ocscanner ne acaba onu yapsam duzelirmi
İnanın bir fikrim yok.

Geri
Yukarı