Çözüldü R5 5600X sistemde BIOS'ta görüntü yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KeGo

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 0 PC topladım. Düğmeye bastığım zaman ne görüntü geldi ne de USB'ler çalışıyordu. RAM'ları çıkartıp taktım kabloları kontrol ettim ama olmuyor.

MSI 550 Gaming Plus.
RTX 3060 Ti.
Ryzen 5 5600X.
16 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sonra o flash görseldeki 11. yere tak ve BIOS güncelleme tuşuna bas. Bir de eğer olursa çözüm olarak işaretlersen sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada daha detaylı anlatıyor. Eğer olursa mesajımı çözüm yaparsan sevinirim.
Takın hocam ikisini de.

Hocam kısayol kullandığım için yanlış yere yazmışım. Pardon.

Açıldı mı PC hocam? Açılınca bir de sürücüleri güncelleyince 10 numara olur.
Hocam klavye ışığı geldi fare yok hata ışıkları önce yanmıyordu sonra bu yanmaya başladı bios yok gene

Hocam klavye ışığı geldi fare yok hata ışıkları önce yanmıyordu sonra bu yanmaya başladı BIOS yok gene.

Hocam display taktım BIOS geldi mouse yok ama format USB takıp m- flash moduna geçeceğim şimdi.

Dosya Ekleri

• IMG_0893.jpeg
    IMG_0893.jpeg
    116,8 KB · Görüntüleme: 15
Arkadaşlar sorunu daha yeni çözebildim. Başım kalabalıktı. Tüm parçaları söküp BIOS'a flash ile güncelleme attım. Bir 10 dk sürdü sonra parçaları taktım ilk başta görüntü gelmedi, HDMI kabloyu DP ile değiştim BIOS geldi. Daha yeni güncellemeleri yapıyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim özellikle de @UTKUOZER @Serush.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sorunu daha yeni çözebildim. Başım kalabalıktı. Tüm parçaları söküp BIOS'a flash ile güncelleme attım. Bir 10 dk sürdü sonra parçaları taktım ilk başta görüntü gelmedi, HDMI kabloyu DP ile değiştim BIOS geldi. Daha yeni güncellemeleri yapıyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim özellikle de @UTKUOZER @Serush.
Hayırlı olsun hocam yeni sisteminiz.Mesajımı çözüm olarak işaretler misiniz? Rica etsem.Benim telefonda bozulduda anca çözebildim o yüzden diğer mesajlara cevap veremedim.

IMG_0901.jpeg
IMG_0901.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı