Çözüldü R5 5600X sistemde tarayıcı donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Croxie

Decapat
Bilgisayarı açtıktan birkaç saat sonra herhangi bir tarayıcıya girince tarayıcı kasıyor ve bayağı donuyor. İlk açışımda bir şey olmuyor ama birkaç saat geçtikten sonra oluyor bu olay. Başka hiçbir şey kasmıyor tek tarayıcılarda yaşıyorum. Kaspersky virüs taraması yaptım virüs bulmadı.

Ryzen 5 5600X.
RX 6750XT.
16 GB RAM.
1TB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgisayarı açtıktan birkaç saat sonra herhangi bir tarayıcıya girince tarayıcı kasıyor ve bayağı donuyor. İlk açışımda bir şey olmuyor ama birkaç saat geçtikten sonra oluyor bu olay. Başka hiçbir şey kasmıyor tek tarayıcılarda yaşıyorum. Kaspersky virüs taraması yaptım virüs bulmadı.

Ryzen 5 5600X.
RX 6750XT.
16 GB RAM.
1TB SSD.

Tarayıcı ayarlarından donanım hızlandırması(ivmelendirmesi) ayarını kapatmayı deneyin.
Birde kullandığınız tarayıcı nedir?

Ryzen 5 5600X.
RX 6750XT.
16 GB RAM.
1TB SSD.

Tarayıcı ayarlarından donanım hızlandırması(ivmelendirmesi) ayarını kapatmayı deneyin.
Birde kullandığınız tarayıcı nedir?

Çözüm

Geri
Yukarı