R5 5600X sisteme ekipman önerisi

Bütçe
20000

ilkanDeniz

Femtopat
Daha fazla  
Anakart: MSI MPG B550 Gaming Plus
RAM: Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB (2x8)
Islemci: AMD Ryzen 5 5600X.
Ekran karti: MSI GeForce RTX 3060 12 GB.
PSU: MSI MAG A650bn.
Kasa: MSI MAG Forge 101M(stock bulamazsam 100M)
Thermal paste: Artics MX-4 (4G)
Sivi sogutma: MSI MAG careliquid 240R.
Wi-Fi: TP-Link AX-300
Depolama: MSI Spatium M371 1TB.
Yanina 5 liralik set up esyalari almayi dusunuyorum fakat bilgisayar istedigim gibi FPS verir mi emin degilim ve ne tur bir klavye ve fare almalıyım bilmiyorum yardim eder misiniz?

Hocam Corsair ekipmanın Toyota'sıdır. Tavsiye ediyorum.
Kesinlikle geçmiş deneyimlerimle bu sözün tam aksini belirtirim, ne zaman Corsair bir ekipmana sahip olsam kesinlikle bir problemi bir sorunu çıkmıştır.
Mouse konusunda SteelSeries ve Logitech çok başarılı.
Kulaklık konusunda da yine SteelSeries ve Logitech,
Klavye meselesine gelirsek belirli gereklilikler sağlandıktan sonra hemen hepsi aynıdır, en önemlisi bir ekosistem içerisinde tek marka üzerinden gitmeniz faydanıza olacaktır.

Kesinlikle geçmiş deneyimlerimle bu sözün tam aksini belirtirim, ne zaman Corsair bir ekipmana sahip olsam kesinlikle bir problemi bir sorunu çıkmıştır.
Mouse konusunda SteelSeries ve Logitech çok başarılı.
Kulaklık konusunda da yine SteelSeries ve Logitech,
Klavye meselesine gelirsek belirli gereklilikler sağlandıktan sonra hemen hepsi aynıdır, en önemlisi bir ekosistem içerisinde tek marka üzerinden gitmeniz faydanıza olacaktır.
Sorunsuz değil evet. Ama online destekleri muazzam. Faren bozulursa ve yolladıysan onu tamir edip yanında bir üst modelini gönderme potansiyeline sahipler.

Sorunsuz değil evet. Ama online destekleri muazzam.
Aynı seri numaralı 2 kit ram sipariş vermiştim 8 ay farkla aynı seri numarası olmasına rağmen aynı mhz, voltaj ve cl değerlerine sahip olmasına rağmen vaad ettiği hızda 2 kit uyumlu şekilde çalışamıyordu online desteğin sağladığı çözüm, "Bir kiti satın yerine yenisini alın. Aradan 1 yıldan uzun süre geçtiği ve ramler 2133 MHz'de çalışabildiği için bir şey yapamıyoruz."

Aynı seri numaralı 2 kit ram sipariş vermiştim 8 ay farkla aynı seri numarası olmasına rağmen aynı mhz, voltaj ve cl değerlerine sahip olmasına rağmen vaad ettiği hızda 2 kit uyumlu şekilde çalışamıyordu online desteğin sağladığı çözüm, "Bir kiti satın yerine yenisini alın. Aradan 1 yıldan uzun süre geçtiği ve ramler 2133 MHz'de çalışabildiği için bir şey yapamıyoruz."
Global'e şansını deneyebilirsin. Marka fark etmeksizin bu Türkiye bayilerinin alayı ilgisiz personele sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı