R5 5600X sisteme güç kaynağı önerisi

Seçtiğiniz gayet yeterli.

Son düzenleme:
1.5 yılda 2 tane üründen yana sorun yaşanmışsa kalkıp bu ürünü Sharkoon'un giriş seviyesi bir ürünüyle karşılaştırmanın manasızlığından söz etmeye devam ederim.

Sharkoon'la kıyaslama örneği, "sadece kullanıcı şikayetlerine ya da övgülerine bakarak PSU konusunda bir kıyas yapılamaz"ın ifadesiydi ama anlamamakta diretiyorsunuz. Iki PSU'nun kıyaslanamayacağı bariz zaten. Reddit'ten önüme çıkan ilk sorunları atmamın sebebi de sizin; "baktım, bir taneye bile rastlamadım" demeniz. Ayrıca mesajları görünce fabrikasyon ya da üretim sebebi ile arızaya dönmeniz tutarlılık konusunda gayet fikir veriyor. Uzatmaya gerek yok, iyi akşamlar.

Son düzenleme:
Sharkoon'la kıyaslama örneği, "sadece kullanıcı şikayetlerine ya da övgülerine bakarak PSU konusunda bir kıyas yapılamaz"ın ifadesiydi ama anlamamakta diretiyorsunuz. Iki PSU'nun kıyaslanamayacağı bariz zaten. Reddit'ten önüme çıkan ilk sorunları atmamın sebebi de sizin; "baktım, bir taneye bile rastlamadım" demeniz. Ayrıca mesajları görünce fabrikasyon ya da üretim sebebi ile arızaya dönmeniz tutarlılık konusunda gayet fikir veriyor. Uzatmaya gerek yok, iyi akşamlar.
Geldiniz konuyu Tom's Hardware üzerinden bir yöne götürdünüz. Ben size aynı yerden içerik sundum. Bana Sharkoon örneğini verdiniz. Ben de nerede bu "aşırı şikayetler" diye Reddit'i adres gösterdim. 2 tane konu paylaştınız. Devamında RM 2019 serisi üzerinden bir şey iddia etmeye çalıştınız lakin sunduğunuz içeriklerin bu seriyi "kötü" kılacak yeterliliği barındırmıyor. Diretme ve anlamama noktasında da devam ettirdiğiniz noktalar bunlar.

Tutarlığı sorgulamada da Tom's Hardware dönüşümünüz ortada zaten. Kaynak orası ama aynı yerden sorun yok denildiğinde kabul etmiyoruz. Çok güzel.

Geldiniz konuyu Tom's Hardware üzerinden bir yöne götürdünüz. Ben size aynı yerden içerik sundum. Bana Sharkoon örneğini verdiniz. Ben de nerede bu "aşırı şikayetler" diye Reddit'i adres gösterdim. 2 tane konu paylaştınız. Devamında RM 2019 serisi üzerinden bir şey iddia etmeye çalıştınız lakin sunduğunuz içeriklerin bu seriyi "kötü" kılacak yeterliliği barındırmıyor. Diretme ve anlamama noktasında da devam ettirdiğiniz noktalar bunlar.

Tutarlığı sorgulamada da Tom's Hardware dönüşümünüz ortada zaten. Kaynak orası ama aynı yerden sorun yok denildiğinde kabul etmiyoruz. Çok güzel.

İlk mesajda belirttiğim; OCP ve 3.3V sorununa dair kaynak, Tom's Hardware'in incelemesi bu gayet anlaşılabilir bir durum sanırım. Benim şikayetle alakalı herhangi bir ifadem yok, o konuyu açan sizsiniz. Tom's Hardware'in kapasitor hakkındaki söyledikleri kendi takdiri, başka bir yerde yine Aris'in "kapasitor tier list" olusturmasinin manası ne o zaman? O onun tutarsızlığı, benimle alakalı bir durum değil. Ona sorarsınız. Ayrica konuyu parça pinçik alıntılarla sürekli farklı yerlere çeken sizsiniz. Mesajlar yukarıda, okursanız göreceksiniz zaten.

İlk mesajda belirttiğim; OCP ve 3.3V sorununa dair kaynak, Tom's Hardware'in incelemesi bu gayet anlaşılabilir bir durum sanirım. Benim şikayetle alakalı herhangi bir ifadem yok, o konuyu açan sizsiniz. Tom's Hardware'in kapasitor hakkındaki söyledikleri kendi takdiri, başka bir yerde yine Aris'in "kapasitor tier list" olusturmasinin manası ne o zaman? O onun tutarsızlığı, benimle alakalı bir durum değil. Ona sorarsınız. Ayrica konuyu parça pinçik alıntılarla sürekli farklı yerlere çeken sizsiniz.
O zaman ilk mesajınızda bulunan "bunu okusanız yeter" minvalindeki içerik geçersizdir. O durum o sitenin takdiri yani? Konuşmayı istediğiniz yöne çekmeye çalışıyorsunuz ama ürün bazlı yorumlarınıza ya aynı şekilde ya da aynı yerden örnekler vererek gittim. Alıntılar sizin açıklamalarınızdır. Algıda seçicilik yapmayalım.

O zaman ilk mesajınızda yer alan "bunu okusanız yeter" minvalindeki içerik geçersizdir

Ondan önceki mesajıma istinaden kaynak isteyen arkadaşa, "bak bu burada yaziyor" dedim. Niye geçersiz olsun? Oradaki incelemede 3.3V kanalı testlerde başarısız olmamış mı? Ayrıca düşük voltaj kanallarının OCP'sinin sorunundan bahsedilmemiş mi?

Ayrıca bundan sonra sizin bana yazdığınız ilk mesaj;
RM 2019 serisinde OCP ve 3.3V kanalındaki değişkenlerden dolayı sistem arızası görmüş ya da Reddit'te kötü yorumlar almış kullanıcılar gösterebilir misiniz?
ile başlıyor.

Son düzenleme:
Ondan önceki mesajıma istinaden kaynak isteyen arkadaşa, "bak bu burada yaziyor" dedim. Niye geçersiz olsun? Oradaki incelemede 3.3V kanalı testlerde başarısız olmamış mı? Ayrıca düşük voltaj kanallarının OCP'sinin sorunundan bahsedilmemiş mi?ACokynı siteden ürünle
E aynı siteden RM650 ile ilgili içerik sunup konuyu vardırdığınız yerde "bir sorun bulunmadığını" sunduğumda niye "ona sorarsınız" diyorsunuz? Kaynak olarak sunduğunuz yerde ürünün eksikliğini baz alıyor ama aynı yerdeki olumlu yorumu.kabul etmiyorsunuz. Aynısını Reddit'te de yapıyorsunuz. Sizin doğrunuz onların düşünceleri mi oluyor? Burada dönüp duruyoruz.
İle başlıyor.
Bana 2 tane konu sundunuz. Ben size olumlu yorumları sunmadım bile.

E aynı siteden RM650 ile ilgili içerik sunup konuyu vardırdığınız yerde "bir sorun bulunmadığını" sunduğumda niye "ona sorarsınız" diyorsunuz? Kaynak olarak sunduğunuz yerde ürünün eksikliğini baz alıyor ama aynı yerdeki olumlu yorumu.kabul etmiyorsunuz. Aynısını Reddit'te de yapıyorsunuz. Sizin doğrunuz onların düşünceleri mi oluyor? Burada dönüp duruyoruz.

Oradan verdiğiniz yorum, kondansatörler hakkında değil miydi? Attığınız RM650'nin incelemesine bakarsanız onda da 3.3V kanalı testlerde başarısız. Valla yeter, selametle.

Son düzenleme:
RM750 yerine, 77 TL ekleyip Gigabyte Aorus P750 çok daha iyi olur. Daha kaliteli bir ürün.

Gigabyte PSU'ların her 2'sinden 1'nin patladığını duymuştum en büyük kaynak GamersNexus
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gigabyte PSU'ların her 2'sinden 1'nin patladığını duymuştum en büyük kaynak GamersNexus
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aorus farklı, videodaki farklı model. Biliyoruz efendim düzlerin sorunlu olduğunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı