R5 5600X stoka tekrar geldiğinde fiyatı artar mı?

wroNN

Kilopat
Daha fazla  
Elime para geçecek, onu bekliyorum. Beklerken de alacağım R5 5600X işlemcinin sitelerdeki stok durumuna bakıyorum. Stoklar bitiyor, tekrar gelir sorun değil normal şartlarda ama maalesef ülkemizde normal şartlarda değiliz, dolar her an artabilir. Bu konudaki endişem ise stoklar geldiğinde aynı fiyattan mı yoksa daha yüksek bir fiyattan mı satışa çıkartırlar kestiremiyorum. Daha önce böyle bir durumda kalmış olan var mı?

QP'de şu anda indirim var, şimdi biteceğini sanmıyorum ama bitince daha yüksek fiyattan satışa koyarlar diye tahmin ediyorum.

QP'de şu anda indirim var, şimdi biteceğini sanmıyorum ama bitince daha yüksek fiyattan satışa koyarlar diye tahmin ediyorum.
Aynen zaten oradan bakıyorum şu anda. 3100 TL'ye başka bir sitede vardı ama stok bitti. Şu an dediğim gibi elime geçecek olan parayı bekliyorum üzücü bir şekilde.

2 saat önce stokta vardı ya hatta birine paylaşmıştım. En ucuz burada satılıyor 3150 TL. Ben de buradan almıştım. Burayı takip edin aynı fiyattan stoğa girerse kaçırmadan alın derim şu anki kurda Gaming Gen'den daha uygun fiyata satan yer yok.

Bu ülkede hiçbir şeyin fiyatının ne olacağı belli olmaz.
1-Dolar düşer fiyat düşer.
2-Dolar düşer fiyat düşmez.
3-Dolar artar fiyat artar.
4-Dolar artar fiyat çok daha fazla artar.
5-Dolar düşer talep artar fiyat artar.

Yani alacağın her ürün bir kumar yarın ne olacak kimse bilemez. Ama genelde artar :D.

2 saat önce stokta vardı ya hatta birine paylaşmıştım. En ucuz burada satılıyor 3150 TL. Ben de buradan almıştım. Burayı takip edin aynı fiyattan stoğa girerse kaçırmadan alın derim şu anki kurda Gaming Gen'den daha uygun fiyata satan yer yok.
Bana kalırsa QP'de satılanı alın. 3300 TL o da fena fiyat değil. Dolar artmaya başladı, 7.90 şu an. Daha fazla artarsa 3500 altında zor olacak gibi görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı