R5 5600X nereden alınabilir?

• Konuyu başlatan nysa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 1B
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodaki gibi yapın. Takımı biraz değişik. Vidalar düşündüğünüz yere gelmiyor.

Geniş olan.

Vidalar sandığınızın aksine deliklere gelmiyor. Ufak yarısı açık olan yere yarım basıcak şekilde geliyor. Büyük başlı vidaları kullanın, kafası sıkarken tutuyor.

Takabildiniz mi?

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Geniş olan.

Vidalar sandığınızın aksine deliklere gelmiyor. Ufak yarısı açık olan yere yarım basıcak şekilde geliyor. Büyük başlı vidaları kullanın, kafası sıkarken tutuyor.

Takabildiniz mi?
Hocam bi yemek yiyorum ondan sonra geri dönüş yapacağım.

Geniş olan.

Takabildiniz mi?
Uzun bir uğraş sonucu takabildim yardımlarınız için çok teşekkürler sorunsuz kullanıyorum şu anda bilgisayarımı. :)

Son düzenleme:
Hocam bi yemek yiyorum ondan sonra geri dönüş yapacağım.

Uzun bir uğraş sonucu takabildim yardımlarınız için çok teşekkürler sorunsuz kullanıyorum şu anda bilgisayarımı. :)
Rica ederim hocam. Yardımcı olduysam ne mutlu bana :) Sıcaklık değerleriniz nasıl?

İşlemciyle gelen macunu sürdünüz değil mi? Stok fanı takmış mıydınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı