R5 5600X ve 3060 Ti sisteme monitör önerisi

Yani bütçenin 18k olduğunu düşünürsek sana göre 3060 ryzen 5600x, 3060 ti 11400f'e göre daha iyi bir tercih mi olacaktır ?
Yani 11400f ve 3060ti darboğaz konusunu ucu ucuna kurtarır belki ama 3060ti alsam dediğim gibi işlemci daha yüksek seçerim
Ben aldığım zaman bu sistem uygun geldi bana hdd sıvı soğutma ve 3200 lük ram ekleyebildim 19 bin liraya.
Sizin tercihiniz ben ekran kartım iyi olsun işlemci falan ucu ucuna kurtarsa falan soru olmaz derseniz tercih edebilirsiniz.
Ne zamandır kullanıyorsun acaba
1 ay olmadı daha tam.
Hangisini tercih ederseniz edin bi önerim var size bi an önce alın fiyatlar günden güne artıyor.

Son düzenleme:
Yani 11400f ve 3060ti darboğaz konusunu ucu ucuna kurtarır belki ama 3060ti alsam dediğim gibi işlemci daha yüksek seçerim
Ben aldığım zaman bu sistem uygun geldi bana hdd sıvı soğutma ve ram ekleyebildim 19 bin liraya.
Sizin tercihiniz ben ekran kartım iyi olsun işlemci falan ucu ucuna kurtarsa falan soru olmaz derseniz tercih edebilirsiniz.

1 ay olmadı daha tam.
Sistem boştayken mining yapacağım 3060ti'lı sistem benim için daha uygun olacaktır. Gamegarajda şu an 5600x ve 3060ti'lı sistem yok. Makul bir fiyatta çıkarırlarsa bütçeyi biraz daha arttırabilirim.

Sistem boştayken mining yapacağım 3060ti'lı sistem benim için daha uygun olacaktır. Gamegarajda şu an 5600x ve 3060ti'lı sistem yok. Makul bir fiyatta çıkarırlarsa bütçeyi biraz daha arttırabilirim.
Gamegarajın sistemlerindeki neredeyse tüm kartlar LHR model diye biliyorum. Mining düşünüyorsanız başka yerden bakın.

Evet öyle. Sadece mining için almıyorum zaten. Hesaplarıma göre işimi görecek bir miktar kalıyor.

Hocam LHR kartla miningde kardan çok zararın olur aman hesaplarını doğru yap. 😅
Evet öyle. Sadece mining için almıyorum zaten. Hesaplarıma göre işimi görecek bir miktar kalıyor.
Zaten 3060 grubu mining için fazla iyi değil üstüne LHR

Hocam LHR kartla miningde kardan çok zararın olur aman hesaplarını doğru yap. 😅

Zaten 3060 grubu mining için fazla iyi değil üstüne LHR
Hesaplamaları yaptım tabiki. Forumda bu konuda konuşmuştuk.

Ben aldığım zaman bu sistem uygun geldi bana hdd sıvı soğutma ve 3200 lük ram ekleyebildim 19 bin liraya.

1 ay olmadı daha tam.
Hangisini tercih ederseniz edin bi önerim var size bi an önce alın fiyatlar günden güne artıyor.
Maalesef Martin 15 inde para gelicek elime

Yeni konular

Geri
Yukarı