R5 5600X ve 6600XT sistem Hackintosh destekler mi?

Bu EFI'nin içindekini mi diyorsunuz? Bu EFI'nin içinden sadece configi aldıysanız yanlış yapmışsınız, direkt USB'nin içindeki EFI klasörünü silip zipin içindekini atacaktınız ve öyle configi seçecektiniz.
Hayır şöyle: mevcut bellekteki EFI klasörünü sildim. Yusuf Kılınç'ın yüklediği arşivdeki EFI klasörünü belleğe kopyaladım.

Sonrasında eski gönderdiğiniz arşivdeki örnek plist dosyalarından uyumlu olanı belleğe kopyaladım.

Zaten Yusuf Kılınç'ın dosyalarında OC dizininde bir plist dosyası yoktu.

EFI atma kısmını doğru yapmışsınız ama config kısmında yanlışlıkl olmuş, configi de attığım EFI'nin içindeki config adlı klasörün içinden seçip atacaktınız.

EFI atma kısmını doğru yapmışsınız ama config kısmında yanlışlıkl olmuş, configi de attığım EFI'nin içindeki config adlı klasörün içinden seçip atacaktınız.
Haa pardon, yeni arşivde dosyalar alt klasöre konulmuş. Şimdi fark ettim.

Şu anda farklı bir ekran geldi. Grafiksel olarak Windows, Install Monterey, OpenShell, Reset NVRAM seçenekleri ekranın ortasında. Sanırım istediğimiz şey de bu.

Şimdi eski rehberdeki şeyleri yapacağım, değil mi?

Ekleme: Config düzenlemesi yapmadan Install Monterey'e tıkladım, yine APPLEACPICPU kısmında 5 saniye sonra reboot attı.

Biz Waiting for Root Device kısmını atlattık hocam yani onunla ilgili olduğunu sanmıyorum, BIOS ayarlarının doğruluğunu tekrar kontrol edebilirsiniz. Yarın tekrar bir göz atacağım.

Geri
Yukarı