R5 5600X ve Falcon 3060 V2 sistem nasıl?

EgeÜnal

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Falcon 3060 V2 | AMD Ryzen 5 5500 | 2 x 8 GB DDR4 | RTX 3060 12 GB | 480 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Not: İşlemiciyi Ryzen 5 5600X olarak değiştirdim, anakartı da B550M-A 4600 olarak değiştirdim.
Sizce nasıl? Darboğaz yapar mı? Rekabetçi oyunlarda “CS:GO, valorant“ Low ayarlarda 400 FPS üstü verir mi? Bellek ile SSD değiştirmeye gerek var mı?

400 FPS üstü verir. Belleği 16 GB yapmanı öneririm veya paran yeterse 32 de olur. Çok oyun yüklemiyorsan SSD kalabilir.

Alınmaz hocam. O bütçeye daha iyi sistemler bulabilirsiniz.
Hocam göterdiğim pc ye mönitörde dahil ve Ryzen 5 5600x işlemcili. Peki senin gösterdiğin pc, benim gösterdiğim pcye göre daha çok performans verir mi?
400 FPS üstü verir. Belleği 16 GB yapmanı öneririm veya paran yeterse 32 de olur. Çok oyun yüklemiyorsan SSD kalabilir.

Tavisiyen için teşekkürler.Hocam sence anakart nasıl? Dar boğaz yaparmı?

Son düzenleme:
Hocam göterdiğim pc ye mönitörde dahil ve Ryzen 5 5600x işlemcili. Peki senin gösterdiğin pc, benim gösterdiğim pcye göre daha çok performans verir mi?

Tavisiyen için teşekkürler.Hocam sence anakart nasıl? Dar boğaz yaparmı?
Anakart iyi.Darboğaz yapacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı