R5 5600X ve RTX 3060 Ti sistem nasıldır?

Panelleri değil arka aydınlatma, renk modları ve iç yapı için söylüyorum bunu. Mesela VG249Q ile 24G2U aynı paneli kullanıyordu.

Fiystım düşmesini beklerseniz 7/24 FPS tarzı oyunlsr için bu monitör daha iyi olur.
Hf modeliyle aynı ama bunda sceen burn sorunu giderildi.

Eğer ben zamanımı CS, Valorant, R6'ya gömmüyorum derseniz bu modeller.

Sistemin ise marka takıntısına yakalandığını düşünüyorum. Şu parçalar ile değiştirilebilir.
Aynı anakart sadece 1300TL.

SSD konusunda PCI-e gen4 diyeceksiniz ama bu video montaj, cinema4D gibi uygulamalarda işe yarar.

Dostum öncellikle teşekkür ederim marka takıntım yok hatta hiç yok sadece ufak bir araştırma ile herkesin tavsiye ettiği bilgili kişilerin videolarını izledim fiyat olarak Tomahawk anakartına tabii ki 2100TL vermeyeceğim 1500TL'ye falan geliyor bana fiyata takılmayın dedim zaten ilk başta. Attığın monitör Vatan da yok Vatan'daki monitörlerden hangilerini önerebilirsin rica etsem yardımcı olabilir misin?
Oynadığım oyunlar LoL FIFA22 CoD Warzone PUBG 1080p boyut olarak 24 ya da 24,5 istiyorum. 25'de olabilir tabii ki.

Kasanın fiyatı yüksek geldi. PSU da yok. Phanteks P500 alın bence. Ekran kartı da LHR olmayan bakın. İnsanoğlu ne zaman minning yapacağı belli olmaz. 🙂

Dostum öncellikle teşekkür ederim marka takıntım yok hatta hiç yok sadece ufak bir araştırma ile herkesin tavsiye ettiği bilgili kişilerin videolarını izledim fiyat olarak Tomahawk anakartına tabii ki 2100TL vermeyeceğim 1500TL'ye falan geliyor bana fiyata takılmayın dedim zaten ilk başta. Attığın monitör Vatan da yok Vatan'daki monitörlerden hangilerini önerebilirsin rica etsem yardımcı olabilir misin?
Oynadığım oyunlar LoL FIFA22 CoD Warzone PUBG 1080p boyut olarak 24 ya da 24,5 istiyorum. 25'de olabilir tabii ki.
Vatan XG2405-2 veya XG2405 için sürüm belirtmediğinden bu iki monitör alınabilir.

Vatan XG2405-2 veya XG2405 için sürüm belirtmediğinden bu iki monitör alınabilir.

24, 24, 5, 25 monitör yok mu önerebileceğin?
24, 24, 5, 25 monitör yok mu önerebileceğin?

Bütçe 4.5 5k.

Geri
Yukarı