Elektronik R5 7500F - RTX 4070 sistem 30.599 TL

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
Geçenlerde benzer sistemi almamıştım,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradaki ürünle arasında olumlu olumsuz gördüğünüz bir fark var mı arkadaşlar.

Yanlış hatırlamıyorsam 33 bin tl den satılmıştı.

Geçenlerde benzer sistemi almamıştım,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradaki ürünle arasında olumlu olumsuz gördüğünüz bir fark var mı arkadaşlar.

Yanlış hatırlamıyorsam 33 bin TL'den satılmıştı.

Anakart b chipset ve guzel bir sistemdi ama bu sistem de guzel, en ucuz 4070, 7500F sistem olmasina ragmen cok da kotu parcalar degil. Kasayi 750W Gold yapilip alinabilir 31k.

Yükseltme yapabilecekler için Rami 1400 TL’ye 32 gb ve 500 tl’ye Psu’yu 750w yapabilirler.

Yükseltme yapabilecekler için RAM'i 1400 TL'ye 32 GB ve 500 TL'ye PSU'yu 750W yapabilirler.

Fiyat konusunda Tecnopat Four ile karşılaştırıldığında aynı seviye de bir indirim gözüküyor mu? Arkadaşlar sizce bu fiyata önereceğiniz başka bir hazır sistem var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
PCHOCASI'nın 29k fiyata sattığı pc. Fiyatı çok artmamış, 1.5k artmış. İndirimle stok kapmakla uğraşmak istemeyenler için alınır.

Neden her sistemde Gigabyte'ın dandik kartlarını kullanıyor bütün yayıncılar. ASUS TUF serisi güzel bir sistem gelemedi. Elimdeki Gigabyte RTX 3060 Ti ile oyun oynamay korkuyorum. Aldığımdan beri bu şekilde.

Galax ve XPG kasanın soğutmaları ve nasıldır hocam bilginiz var mı ? Ayrıca sizce beklemek mantıklı mı malum kasım indirimleri devam ediyor, daha ucuza sistemler gelir mi ? Diğer açıdan da korkuyorum geçenler sorduğum Frekans A4 kasa 8k zam yemiş mesela. Aslında genel olarak itopyadaki tüm kasalar zam yemiş neredeyse.

Galax ve XPG kasanın soğutmaları ve nasıldır hocam bilginiz var mı? Ayrıca sizce beklemek mantıklı mı malum kasım indirimleri devam ediyor, daha ucuza sistemler gelir mi? Diğer açıdan da korkuyorum geçenler sorduğum frekans A4 kasa 8K zam yemiş mesela. Aslında genel olarak İtopya'daki tüm kasalar zam yemiş neredeyse.

Yeni sistem için stokları durdurmak istemiş olabilirler. Pahalı yapınca alan olmuyor ya da çok az alan oluyor.

Şahsen tek tek toplasan da, 34K olur 7500F, 4070 sistem. İndirimli fiyat bu yani. Şu an alsam üzülmezdim. Zaten ne kadara gelebilir ki en fazla?

Galax soğutması da iyidir, zaten 4070 fazla güç tüketmiyor. Yeter.

XPG kasa ise mesh kasa, fena değil.

R5 7500F - RTX 4070 sistem 30.599 TL.
30.500e alınacak en iyi şey bu şuanlık. Ha eğer bütçeniz 33k falansa kasayı 750w yapıp ssd'yi 1 tb yapıp kasa geldikten sonra 1k TLlik hava soğutma takarsanız mis gibi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı