R5 7600 ve RTX 4070 Ti sistem nasıl?

cLmaks

Hectopat
Resimdeki sistemim hakkında öneriniz veya değiştirsem iyi olur dediğiniz parça var mı? Kullanım amacım kaliteli hikaye ve FPS oyunlarını oynayabileceğim bir sistem olacak.

Dosya Ekleri

• itopya.PNG
    itopya.PNG
    129,9 KB · Görüntüleme: 88
  • teknobiyotik.PNG
    teknobiyotik.PNG
    69,8 KB · Görüntüleme: 85
DeathAdder V3 Pro'yu daha ucuza alabilirsiniz Teknosa'dan. Monitör IPS almanızı tavsiye ederim bu VA panel. Hikayeli oyunlar tercih edecekseniz 240 Hz QHD fazla abartı bence. Ekran kartı da sırf beyaz diye o kadar ekstra para vermeyin.

Parcalari ayri ayri toplarsaniz daha iyi olur. Itopya tek tek sistem toplamak icin pahali bir yerdir ozel indirimler haricinde. O parayi VA panel bir monitore de vermem acikcasi. Ek olarak Deathadder V3 Pro'ya o parayi verecekseniz Viper V2 Pro alin en azindan.

Parcalari ayri ayri toplarsaniz daha iyi olur. Itopya tek tek sistem toplamak icin pahali bir yerdir ozel indirimler haricinde. O parayi VA panel bir monitore de vermem acikcasi. Ek olarak Deathadder V3 Pro'ya o parayi verecekseniz Viper V2 Pro alin en azindan.
Yüksek hz olan tercihen 240 veya üzeri 2k monitör öneriniz var mı? Hikayeli oyunlara ek Cs go da oynuyorum çünkü.

O bütçeye çok daha kaliteli bilgisayar toplanabilir hocam.
Öneriniz ne olur peki?

1681205678811.png

DDR4 Ram 0 seçili merak etmeyin ekli değil.

400 farkla 5600 MHz ram eklenebiliyor. Ben düşük tutmaya çalıştım.

Geri
Yukarı