R5 7600X B650M sistemde BIOS ekranına girilmiyor

salihbyk

Kilopat
Yer
ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
7600x - 3080 - 32 gb ram - b650m
Meslek
webmaster
RAM
32 GB
Ekran kartı
RTX 3070
Anakart
B650M
İşlemci
R5 7600X
Merhaba arkadaşlar, sistem bilgilerim şu şekilde;

Anakart: B650M.
İşlemci: AMD 7600X.
2 monitörüm var birini kullanıyorum diğerinin Power kablosu takılı değil.
2 monitörde ASUS biri 280Hz biri standart 60Hz monitör biri 280 olanda DisplayPort'u ile takılı diğer pasif monitörün VGA dönüştürücülü DP kablosu var ama takılı değil.
Sorun şu ki ben BIOS'a girmek istediğimde hiçbir şekilde giremiyorum ( 280Hz monitörle )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da denedim ne yaptıysam olmadı BIOS pilini çıkartım vs sonra nette bir yazı gördüm biri VGA portlu monitörle bağla girer demiş bende eski monitörü bağladım. PC'yi Açtım direkt açılışta anakart Gigabyte ekranı geldi ve hemen DEL tuşuna bastım girdi. Şimdi bu satacağım eski monitörümden giriş yapılıyor ama yeni monitörde hiç o ekranı görmüyor ve direkt geçiyor. BIOS'ta bu ayar var mı ya da bunu nasıl düzeltirim?

Merhaba arkadaşlar, sistem bilgilerim şu şekilde;

Anakart: B650M.
İşlemci: AMD 7600X.
2 monitörüm var birini kullanıyorum diğerinin Power kablosu takılı değil.
2 monitörde ASUS biri 280Hz biri standart 60Hz monitör biri 280 olanda DisplayPort'u ile takılı diğer pasif monitörün VGA dönüştürücülü DP kablosu var ama takılı değil.
Sorun şu ki ben BIOS'a girmek istediğimde hiçbir şekilde giremiyorum ( 280Hz monitörle )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da denedim ne yaptıysam olmadı BIOS pilini çıkartım vs sonra nette bir yazı gördüm biri VGA portlu monitörle bağla girer demiş bende eski monitörü bağladım. PC'yi açtım direkt açılışta anakart Gigabyte ekranı geldi ve hemen DEL tuşuna bastım girdi. Şimdi bu satacağım eski monitörümden giriş yapılıyor ama yeni monitörde hiç o ekranı görmüyor ve direkt geçiyor. BIOS'ta bu ayar var mı ya da bunu nasıl düzeltirim?

VGA ile BIOS'a girin, Ultra Fast Boot u Disable yapın, düzelir.

Geri
Yukarı