R5 7600X vs i7 12700K

İkisinden daha ucuz olan;
R5 7600X burun farkıyla önde. Her ikisine de üst seviye anakartlar ve DDR5 RAM'ler aldığımızda ödenecek tutar duruma göre AMD için daha az olabilir ya da benzerlik gösterebilir.

Keza R5 7600X daha uygun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

R5 7600X burun farkıyla önde. Her ikisine de üst seviye anakartlar ve DDR5 RAM'ler aldığımızda ödenecek tutar duruma göre AMD için daha az olabilir ya da benzerlik gösterebilir.

Keza R5 7600X daha uygun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eşit demek lazım ona bazı oyunlarda da 13600K önde, her neyse. Hepsi de üzmeyecek işlemciler.

Uzatmasan artık?
Üslubunu görmezden gelip sana cevap vermeye devam edeceğim. Bu geceki eğlencem sensin.

Eşit olması için eşitlik dahilinde olması lazım. Her konuda eşit yani aynı. Bazı oyunlarda 13600K önde gibi bir cümle kurduğunda ben sana 7600X'de bazı oyunlarda önde demiyorum. Genel toplamdaki farkını yani burun farkıyla önde olduğunu söylüyorum.

Şimdi bu ergence tavrına rağmen uzatmaya devam ediyorum. Buradayım.

Üslubunu görmezden gelip sana cevap vermeye devam edeceğim. Bu geceki eğlencem sensin.

Eşit olması için eşitlik dahilinde olması lazım. Her konuda eşit yani aynı. Bazı oyunlarda 13600K önde gibi bir cümle kurduğunda ben sana 7600X'de bazı oyunlarda önde demiyorum. Genel toplamdaki farkını yani burun farkıyla önde olduğunu söylüyorum.

Şimdi bu ergence tavrına rağmen uzatmaya devam ediyorum. Buradayım.
Sana adam akıllı uzatmayalım dedim, yaşına da verdim şu an ki yazımını. Senin eğlence anlayışın buysa git başka yerde debelen, daha bugün vardın dün yoktun gelmiş ergence diyor bir de hadi başka tarafa.

Geri
Yukarı