R5 M420 güncelleme sonrası Radeon HD 8500M gözüküyor

dealon

Hectopat
Daha fazla  
ASUS X540U laptop modelini kullanıyorum, oyunlarda harici ekran kartını aktif edip kullanmaya çalışınca sabit 40 FPS değerlerini alıyorum her oyunda. (LoL, CSGO, GMod vb.) Entegre grafik kartı ile oynamaya çalıştığımda orta düzeyde FPS alıp sürekli donma oluyor sinir bozucu bir şekilde. Laptopu yeni aldığımda AMD RADEON R5 M420 (2GB) olarak gözüküyordu, ardından güncellemeye kalkışınca Radeon HD 8500M oldu. Bu sorunun bir çözümü var mıdır?

401904

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde R5 m420 ye sahip asus laptopum var. Amd nin sitesinden yüklerseniz HD8500M olarak görünür. Eğer asusun kendi sitesinden indirirseniz r5 m420 olarak görünür
ASUS X540U laptop modelini kullanıyorum, oyunlarda harici ekran kartını aktif edip kullanmaya çalışınca sabit 40 FPS değerlerini alıyorum her oyunda. (LoL, CSGO, GMod vb.) Entegre grafik kartı ile oynamaya çalıştığımda orta düzeyde FPS alıp sürekli donma oluyor sinir bozucu bir şekilde. Laptopu yeni aldığımda AMD RADEON R5 M420 (2GB) olarak gözüküyordu, ardından güncellemeye kalkışınca Radeon HD 8500M oldu. Bu sorunun bir çözümü var mıdır?

Eki Görüntüle 401904

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı