R5 Pro 4650G sistem nasıldır?

GsMert

Femtopat
Daha fazla  
Şimdiden teşekkürler.

resim_2020-12-11_211421.png

Son düzenleyen: Moderatör:
4000TL nasıl çöp edilir adlı çalışmanızı beğendim para israfını çok güzel anlatmışsınız. Daha iyisi toplanır.
Toplam 4093TL
Daha da aşabilirim derseniz kasa ve PSU'yu ayrı alın ve şunları alın

4000TL nasıl çöp edilir adlı çalışmanızı beğendim para israfını çok güzel anlatmışsınız. Daha iyisi toplanır.
Toplam 4093TL
Daha da aşabilirim derseniz kasa ve PSU'yu ayrı alın ve şunları alın
Hocam daha önce Hikvision SSD tavsiye edeni görmemüştüm acaba neden bunu tavsiye ettiniz?
Aynı fiyata Gigabyte'da var.

Hocam daha önce hikvision SSD tavsiye edeni görmemüştüm acaba neden bunu tavsiye ettiniz?
Aynı fiyata Gigabyte'da var.

Hocam başta bende tavsiye etmiyordum ama fiyatlar artınca en düşük fiyatlı sorunsuz SSD'yi araştırayım dedim ve hikvision SSD'nin sorunsuz olduğunu öğrendim Gigabyte 270TL +10TL kargo ile 280TL oluyor bu biraz daha ucuz 30TL'yi küçük göremem çünkü küçükken durumumuz çok kötüydü okula giderken 5kuruş param olmazdı bu yüzden ufacık para bile benim için değerli :)

Hocam başta bende tavsiye etmiyordum ama fiyatlar artınca en düşük fiyatlı sorunsuz SSD'yi araştırayım dedim ve hikvision SSD'nin sorunsuz olduğunu öğrendim Gigabyte 270TL +10TL kargo ile 280TL oluyor bu biraz daha ucuz 30TL'yi küçük göremem çünkü küçükken durumumuz çok kötüydü okula giderken 5kuruş param olmazdı bu yüzden ufacık para bile benim için değerli :)
Anlıyorum hocam, siz bilirsiniz benim bu cihaz hakkında bilgim yok :).

Hocam başta bende tavsiye etmiyordum ama fiyatlar artınca en düşük fiyatlı sorunsuz SSD'yi araştırayım dedim ve Hikvision SSD'nin sorunsuz olduğunu öğrendim Gigabyte 270TL +10TL kargo ile 280TL oluyor bu biraz daha ucuz 30TL'yi küçük göremem çünkü küçükken durumumuz çok kötüydü okula giderken 5kuruş param olmazdı bu yüzden ufacık para bile benim için değerli :)

Merhaba actigim son konuya bakabilir misiniz almalıyım.

Geri
Yukarı