R5 sisteme monitör tavsiyesi

Batuhan_tdmr

Femtopat
Daha fazla  
Kasam= ASUS Vento VG06F LED fanlı kasa (atX)

Anakart= ASUS ROG STRIX (atX) AM4 yuvası AMD HDMI VGA Ethernet B450F 4400 Hz.

İşlemci= Ryzen 5 altı çekirdek 3,6 GHz AM4 yuvası önbellek: 32 MB hız aşırtma destekli.

Ekran kartı= ASUS ekran kartı 4 GB GDDR5 VGA HDMI DVI Display Port PCI Express.

İşlemci soğutucu= Snowman X6 CPU soğutucu fan Rainbow.

RAM= Corsair DDR4 arabelleğe alınmamış ısı yayıcılı 16 GB 3.200 MHz.

SSD= Samsung SSD 970 EVO p kapasite: 500 GB.

HDD= Seagae Barracuda 1TB SATA 3,5 inç disk dahili 7.200 RPM.

Güç kaynağı = Corsair ATX eps 750 vat 80 Plus bronz modüler.

Monitör hakkında bana öneri verir misiniz?

Aynı monitörü ben de araştırdım, reddit'te renklerinin inanılmaz kötü olduğunu yazmışlar. Ufak bir araştırmayla açılmış bütün tiradlarda aynı şeyden bahsettiklerini görebilirsiniz. Bunun yerine biraz bütçenizin üstüne çıkabilirseniz;

Bunu önermişler, biraz bakındım, bu fiyat bandında en iyi monitörlerden olduğu söyleniyor ama henüz kendim de denemediğim için bişi diyemeceğim ancak bu Asus'dan uzak durmakta fayda var.

Ekran kartı modeli nedir?

ASUS Cerberus GTX 1050 Ti.

Aynı monitörü ben de araştırdım, Reddit'te renklerinin inanılmaz kötü olduğunu yazmışlar. Ufak bir araştırmayla açılmış bütün tiradlarda aynı şeyden bahsettiklerini görebilirsiniz. Bunun yerine biraz bütçenizin üstüne çıkabilirseniz;

Bunu önermişler, biraz bakındım, bu fiyat bandında en iyi monitörlerden olduğu söyleniyor ama henüz kendim de denemediğim için bir şey diyemeceğim ancak bu ASUS'dan uzak durmakta fayda var.

Biraz küçük değil mi?
32 inç arıyorum.

Aynı monitörü ben de araştırdım, reddit'te renklerinin inanılmaz kötü olduğunu yazmışlar. Ufak bir araştırmayla açılmış bütün tiradlarda aynı şeyden bahsettiklerini görebilirsiniz. Bunun yerine biraz bütçenizin üstüne çıkabilirseniz;

Bunu önermişler, biraz bakındım, bu fiyat bandında en iyi monitörlerden olduğu söyleniyor ama henüz
Aoc a güvenebilirmiyim

Geri
Yukarı