R5600X RX 6900 XT sistemli PC yayında bulanık görüntü veriyor

Withwich

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda aldığım Full MSI AMD sistem şeklindeki PC'm, Twitch'te yayın esnasında görüntü inanılmaz bulanıklaşıyor. Sistem özelliklerim şöyle: İşlemci: AMD Ryzen 5600X, Anakart: MSI Edge 570X, Ekran kartı: MSI RX 6900 XT, 32 GB RAM, 1 TB M.2 SSD ve 360'lık Corsair sıvı soğutma. İnternet özelliklerim ise 35 megabit indirme ve 7 megabit yükleme hızındadır.

Yayında denemediğim yol kalmadı, 1080p, 720p, 30 ya da 60 FPS azalttım arttırdım, her türlü yayın ayarı denedim, video izledim ama bir türlü olmadı. Oyunda yürürken bulanık durunca cam gibi inanın bende çözemedim. Açıkçası sistemden soğudum. Tüm sürücüleri güncelledim, kablolu internet ile bağlıyım. Genel olarak PC gerçekten güzel FPS'ler alıyor, 2K 165Hz monitör var ve yer yer 200 ile 250 FPS arasında yüksek grafik oyunlarını rahat rahat, ısınmadan oynuyor. Nasıl oluyor da yayında görüntü çamur gibi piksel piksel oluyor anlamadım. Daha önceki sistemim, 7. nesil i7 ve GTX1080 ekran kartı olan sistemim, bundan daha iyi yayın yapıyordu. Mutlaka benim atladığım bir şey var, anlamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler dilerim.

6800XT var aynı şeyi yaşıyorum. Arkadaşlarla 2007'den CS 1.6 videosu izliyorduk senin yayından kaliteli diye dalga geçmişlerdi xd.

Yeni konular

Geri
Yukarı