R6 açılıp kapanıyor

destinyy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bugün indirdiğim R6 oyunu 3 yıldır oynuyorum. Hiç bu şeyle karşılaşmadım, Uplay'den oynaya basıyorum biraz yükleniyor sonra bir pencere açılıp kapanıyor. Sonra ilk bastığım oyna tuşuna geri dönüyor yani şöyle R6 Play'e basınca bir daha basamıyorsun ama o pencere çıkınca kapanıyor ve tekrar basabiliyorsun. Ne yapabiliceğimi anlamadım. Format diyorlar ama.

Oyunun dosyalarını doğrulamayı denedin mi? Ekran kartın nedir? Bugün bende gelen Update'ler sonrası çok sorun yaşıyorum. FPS düşmesi ve oyunun çökmesi gibi durumlarda kaldım.

Process Monitor raporu oluşturup paylaşır mısınız?

Oyunun dosyalarını doğrulamayı denedin mi? Ekran kartın nedir? Bugün bende gelen Update'ler sonrası çok sorun yaşıyorum. FPS düşmesi ve oyunun çökmesi gibi durumlarda kaldım.

5. seferim olacak GTX 1060.

Tabbi.

Oyun dosyaları doğrulanıyor bitince hemen atacağım bekliyin :)

5. seferim olacak GTX 1060.

Tabbi.

Oyun dosyaları doğrulanıyor bitince hemen atacağım bekliyin :)

Kartın AMD olsaydı yeni gelen driverdan kaynaklı diyecektim ama NVIDIA kartın varmış. Oyuna bir süre önce 1GB'lık Update geldi bende o zamandan beri bu durumdayım. Bakalım bugisoft bunu düzeltebilecek mi?

Hocam zamanında aynısı bana da olmuştu, ekran kartı sürücüsünü sildim geri yükledim. Hatta bilgisayara format attım düzelmedi. Birkaç hafta sonra Rainbow güncelleme yayınladılar. Güncelleme sonrası oyun açılmıştı.
Güncellemeleri beklemek belki sizin için de çözüm olabilir.

Kartın AMD olsaydı yeni gelen driverdan kaynaklı diyecektim ama nvidaymış. Oyuna bir süre önce 1GB'lık Update geldi bende o zamandan beri bu durumdayım. Bakalım bugisoft bunu düzeltebilecek mi?

Vallaha çok haklısın Crimson heistdan sonra oyun FPS sorunları falan çıldırdım.

Doğrulama bitti şimdi atıyorum.
PROCESS MONITOR @Enes3078 buyurun.

Selam alın PROCESS MONITOR @Enes3078
@Bora Dere zahmet olmazsa inceleyebilirmisniz lütfen.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı