R6 alınır mı?

Evet bence alınır ben deli gibi FPS ve competitive seven birisiyim CS'den falan item düşürmeye çalışıyorum indirimlere kadar bende alacağım :D (bir önceki indirimlerde 21 TL item düşürmüştüm CS'den sonra gittim Dying Light aldım :D )

Hocam R6 çok değişik duygular hissettiren bir oyun. Yani şöyle söyleyeyim bazen çok oynayasım geliyor girip 2-3 maç atıyorum ama bazen oyunun drone aşaması falan çok ağır geldiği için giresim bile gelmiyor.
Hocam Fortnite çok değişik duygular hissettiren bir oyun. Yani şöyle söyleyeyim bazen çok oynayasım geliyor girip 2-3 maç atıyorum ama bazen oyunun safe'e koşma aşaması falan çok ağır geldiği için giresim bile gelmiyor.

Oynuyom arkadaşlarla zaten hocam. 😃
Al. Delux almak mantıklı. Operatörlerin çoğu açılıyor. Ultimate gereksiz çünkü oynaya oynaya kazanırsın operatörleri.
Hocam köydeyimde deluxe paketin Steam fiyatı nedir?
Hocam R6 çok değişik duygular hissettiren bir oyun. Yani şöyle söyleyeyim bazen çok oynayasım geliyor girip 2-3 maç atıyorum ama bazen oyunun drone aşaması falan çok ağır geldiği için giresim bile gelmiyor.
Hocam oyun çok taktiksel görünüyor. Çok hoşuma gitti.

Oynuyom arkadaşlarla zaten hocam.

Hocam köydeyimde deluxe paketin Steam fiyatı nedir?

Hocam oyjn çok taktiksel görünüyor. Çok hoşuma gitti.
Evet taktiksel hocam o yönü zaten insanı oynatmaya teşvik ediyor ama dediğim gibi bazı günler de drone aşaması, taktiksellikten ötürü olan yavaş hareket etmek zorunda kalmak çile gibi geliyor. Tercih sizin.

Ben Deluxe aldım. Ultimate gereksiz. Niye diye sorarsan, karakterlere alışmak için az karakter olması bence daha mantıklı sonra yavaş yavaş alırsın. Alışmak kısmı biraz zor. Az oynamama rağmen oyuna alışmam hızlı sürdü. Şu an tek sıkıntım paketimin dışındaki karakterlerin özelliklerini öğrenmek. O da oynaya oynaya olur. Çok farklı bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı