Çözüldü R6 ana menüde oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

68515

Hectopat
Direkt konuya geçiyorum: R6'yı az önce bilgisayarıma kurdum ve oyuna girdiğimde ana menüye geliyor, 7-8 saniye sonra atıyor. Sizce bunun sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyun klasörüne DLL attınız mı hiç? Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın. Ayrıca bu dosyayı paylaşın.

C:\Users\pashk\AppData\Local\Temp\UbisoftMinidump_RainbowSix_407030.dmp
Oyunun klasörlerini biraz dolaşın, .mdmp veya .dmp uzantılı bir dosya bulursanız paylaşın. Bulamazsanız bunları paylaşın.

Oyunun klasörlerini biraz dolaşın,. Mdmp veya .dmp uzantılı bir dosya bulursanız paylaşın. Bulamazsanız bunları paylaşın.

Logfile.rar dosyasını indir - download işte buyurun oyunun hata raporu.
Sistemin ne driver kaçta.

Sistemim R6 sistem gereksinimlerini karşılıyor hatta artıyor bile diyebilirim sürücülerim güncel.

Oyun klasörüne DLL attınız mı hiç? Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın. Ayrıca bu dosyayı paylaşın.

Çözüm

Oyun dosyalarını doğruladığım zaman sorun çözüldü, ilgilenen herkese teşekkürler, hayırlı günler!

Geri
Yukarı