Çözüldü R6 "Bozuk bellek" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Rhina

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynarken birdenbire bozuk bellek hatası aldım ve oyundan attı. Tekrar girmeye çalıştığımda karakter seçmeye kadar gelmeme rağmen oyun girerken aynı hatayı verip atıyor. Çözümü bilen ya da yardımcı olabilecek biri var ise memnun olurum.

Merhaba sisteminizde kaç GB RAM var bilgisayar özeliklerinden kontrol edin yüksek ihtimalle RAM arıza yapmış ve oyunnun desteklemediği RAM kapasesitesine inmiş oyun hata veriyordur.

Merhabalar, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynarken birdenbire bozuk bellek hatası aldım ve oyundan attı. Tekrar girmeye çalıştığımda karakter seçmeye kadar gelmeme rağmen oyun girerken aynı hatayı verip atıyor. Çözümü bilen ya da yardımcı olabilecek biri var ise memnun olurum.

Başlat menünüzü açın, disk Temizleme'yi arayın ve açın. Ardından R6'nın kurulu olduğu diski seçin. Gelen ekrandan diskini temizleyebilirsin.

Tek disk olarak kullandığım için C diskini temizlersem diğer dosyalara ya da bir şey olur mu? Durup dururken format atmak istemem.

Geri
Yukarı