R6 için GTX 1050'li sisteme yükseltme önerisi

Eğer sistemi satmak istemiyorsanız Rx 6700 XT + Ryzen 5 5600 + 8 GB Ram alabilirsiniz. İşlemciyi elden çıkarmadan önce BIOS güncellemesini kesinlikle yapın.

Mantıklı aslında teşekkürler yeni sistem için bir önerin var mı
Sistem piyasası hakkında fikrim yok. Yeni konu açarsanız sizin için çok daha iyi olur yine de bakacağım.

Eğer sistemi satmak istemiyorsanız RX 6700 XT + Ryzen 5 5600 + 8 GB RAM alabilirsiniz. İşlemciyi elden çıkarmadan önce BIOS güncellemesini kesinlikle yapın.

Sistem piyasası hakkında fikrim yok. Yeni konu açarsanız sizin için çok daha iyi olur yine de bakacağım.

Teşekkürler benim de piyasa hakkında pek bilgim yok bilgisayarı 5-6 sene önce toplamıştım. Malum ekonomi yüzünden çok sıcak bakmıyorum açıkçası sistemi satmaya fiyatlar nasıl değişir bilmiyorum çünkü.

Teşekkürler benim de piyasa hakkında pek bilgim yok bilgisayarı 5-6 sene önce toplamıştım. Malum ekonomi yüzünden çok sıcak bakmıyorum açıkçası sistemi satmaya fiyatlar nasıl değişir bilmiyorum çünkü.
O sistem 5 bin TL civarına gider diye düşünüyorum. Daha fazla gider mi pek bilgim yok.

15 bin TL bütcesi var diye 15 bin TL harcama zorunluluğumu var sonuçta parayı harcaması kolay kazanması zor.
Canım kardeşim 15K'yı harcadıktan sonra dışarıda donla gezecek hali yok ya. Onun hesabını kendisi yapmıştır. Örnek veriyorum biri gidip 500 bine araba alıyorsa yemek vb. İhtiyaçlar için de kenara para atıyordur.

Geri
Yukarı