R6 Online girerken Error Code hatası

İşletim sistemi
Windows 10

acbutnotdc

Centipat
Öncelikle problemin nedeni ilgili error codeu ve neredeyse tüm bilgileri araştırdıktan sonra söyleyebilirim ki sadece oyunun güncelliğiyle alakalı. Oyunu Epic Games Store'dan aldım ve maalesef giremiyorum, Update gerekiyor. UPlay'de Update'e tıklayınca ise oyun açılıyor Update'i indiremeden, çok çok basit bir sorun ama çözümünü hiçbir şekilde bulamıyorum 6-7 saattir kafayı yedim :D

Bu arada oyun dosyalarını hem Epic Games'ten hem UPlay'den doğruladım, modemi resetledim, sanırım önerebileceğiniz her şeyi yaptım. Dediğim gibi sıkıntı Update'e tıkladıgımda oyunun açılması. Online giremiyorum ama tutorial falan oynanabiliyor.

Maalesef r6 bağlantı konularında çok sıkıntılı bir oyun.Bu tip sorunlar ya genel oluyor serverlar ile alakalı ya da sizden kaynaklanıyor.Modemi resetlemek bazen sorunu bende çözüyordu.
Oyunu offline oynayabiliyorsunuz değil mi?

Maalesef r6 bağlantı konularında çok sıkıntılı bir oyun.Bu tip sorunlar ya genel oluyor serverlar ile alakalı ya da sizden kaynaklanıyor.Modemi resetlemek bazen sorunu bende çözüyordu.
Oyunu offline oynayabiliyorsunuz değil mi?
evet evet oyun offline oynanıyor, zaten dediğim gibi server statulerine de baktığımda hatta twitchte canlı yayın acan 100lerce kisiyi gördüğümde anladım problemin bende olduğunu. Problem de dediğim gibi update e tıkladıgımda oyunun updatei indirmeden açılması. Modemi resetlemek maalesef çözmedi ben de denemiştim :/

edit: offline yerine online yazmışım dalgınlıkla.

Evet evet oyun offline oynanıyor, zaten dediğim gibi server statulerine de baktığımda hatta Twitch'te canlı yayın acan 100lerce kisiyi gördüğümde anladım problemin bende olduğunu. Problem de dediğim gibi Update'e tıkladıgımda oyunun Update'i indirmeden açılması. Modemi resetlemek maalesef çözmedi bende denemiştim :/

Edit: Offline yerine Online yazmışım dalgınlıkla.

Bu sorun bende de oluyordu 2-3 kere modem resleyince düzeldi ve bir kere daha olduğunda 2 gün oyuna girememiştim yani biraz kader 1-2 güne düzelir tahminimce.

Bu sorun bende de oluyordu 2-3 kere modem resleyince düzeldi ve bir kere daha olduğunda 2 gün oyuna girememiştim yani biraz kader 1-2 güne düzelir tahminimce.
Uplayde update e tıkladığınızda oyun açılıyor ve error code 3-0x00030081 alıyor muydunuz peki? Çünkü bu kod oyun dosyalarının güncel olmamasıyla ilgili ve bana bunu verip duruyor keşke ben de modemi resleyip online oynayabilsem :D

Telefon internetiyle girmeyi dener misiniz?Zaten oyun çok az internet yiyor.Tabi pcden tarifeli bağlantıyı açmanız lazım ki PC güncelleme falan yapmasın.
Dostum büyük bir gelişme katettim sayende sağol, şöyle ki telefonu bağlayıp girdiğimde yani update e tıkladıgımda bana update etmek istermisin diye bir soru sordu o sırada tekrardan modeme geçtim ve modeme geçince Download failed yazısı geldi. Şimdi ne yapmalıyım

Edit: Retry downloada tıkladım bu yazıyı yazdıktan sonra, microsoft virtual visiual c++ sorunu verdi ama mobil verideyken vermiyordu ben anlamadım bu nasıl iş

Senin modemle uplay arasında bir anlaşmazlık var.Aynı sorunu ben de yaşadım uplayda online bile olamıyordum.Sonra bir şekilde çözüldü sorun. Maalesef ubisoft böyle.Sen güncellemeyi başka bir ağ ile yapmaya çalış sonrasında çözülebilir sorunun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı