R6 oynarken işlemci sıcaklığı 75 oluyor

Dosya Ekleri

• IMG20210919160118.jpg
    IMG20210919160118.jpg
    66,5 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG20210919160056.jpg
    IMG20210919160056.jpg
    112,1 KB · Görüntüleme: 18
Bizde de üst tarafında delikler arkada bir fan öndede 3 fan ama yukarıda büyük bir açıklık var orada da toz filtresi var.
Bir de arkadada delikler var.

Madem havalandirma yonunden sıkinti yok arkadaslarinda dedigi gibi belki termal macundan olabilir kaliteli bir şey lazim benim de cok bilgim yok kusura bakma yanlış yonlendirmeyeyim.
Bizde de üst tarafında delikler arkada bir fan öndede 3 fan ama yukarıda büyük bir açıklık var orada da toz filtresi var.
Bir de arkadada delikler var.

Bu arada bence 75derece kotu bir sicaklik degil ben 90ustu sıkinti diye biliyorum.

Madem havalandirma yonunden sıkinti yok arkadaslarinda dedigi gibi belki termal macundan olabilir kaliteli bir şey lazim benim de cok bilgim yok kusura bakma yanlış yonlendirmeyeyim.

Tamam ben termal macunu yeniliycem iyi bir termal macun bulup yeniliycem teşekkür ederim zaten bilmem gerekiyordu 8 ay oldu neredeyse.

Bu arada bence 75derece kotu bir sicaklik degil ben 90ustu sıkinti diye biliyorum.

80 üstü ama ben hala şüpheleniyorum.

Kasanız çok kötü hava akışı iyi değil ilk sebep bu.
Ayrıca Izoly gibi çöp sistemlerde işlemci macunu olarak büyük ihtimalle dandik macunlar kullanılıyordur bu da ısınmasına neden olur.

Ubisoft'tan dolayı böyle. Anti-hile çalışıyor arkada bu da işlemcinizin daha çok çalışmasına ve ısınmasına sebep oluyor.

Geri
Yukarı