R6 Siege Neden Kanser Bir Oyundur?

R6 ilk çıktığında çok güzeldi. 1-2 yıl da öyle ilerledi. Daha sonra bozuldu. Ortamı yavaştan CS:GO'ya doğru kayıyor.

Yeni bir oyun çıkarsa daha iyi olur, ben de severek oynuyorum ama eskisi kadar istek yok.
Evet ilk dönem çok eğleniyordum. Operatörler falan ellenmiyordu, Black Beard Nerf Beard değil idi. Ahh eski günler :) Şimdi bir güncellemede 60 GB geliyor, ama ne geliyor? daha fazla bug. 🤣

Oyunu geliştireceğiz diye çok saçma güncellemeler yapıyorlar. Yeni gelen operatörlerin özellikleri ''uuu'' yaptırıyor zaten. Bu oyun daha çok gerçekçilik üzerinden ilerlemeli, eskisi gibi :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanlız değilsin. Herkes aynılarını söylüyor. Artık R6 Siege öldü.
Season Pass satmak için güncelleme getirmek yerine oyunu daha iyi yapmak için güncelleme getirselerdi keşke. Bence oyunun Starter Edition adı altında 26 TL'ye kadar düşmesi de oyuna kanser denebilecek insanların katılmasını sağladı. Yakın zamanda sanmıyorum fakat çıkarsa yeni oyunda umarım Ubisoft ders alır.

Season Pass satmak için güncelleme getirmek yerine oyunu daha iyi yapmak için güncelleme getirselerdi keşke. Bence oyunun Starter Edition adı altında 26 TL'ye kadar düşmesi de oyuna kanser denebilecek insanların katılmasını sağladı. Yakın zamanda sanmıyorum fakat çıkarsa yeni oyunda umarım Ubisoft ders alır.
Starter Edition kaldırıldı, artık onlardan yok. Ama dediğiniz şeyler, yine tek bir şeyi işaret ediyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Starter Edition kaldırıldı, artık onlardan yok. Ama dediğiniz şeyler, yine tek bir şeyi işaret ediyor.

Kaldırıldığının farkındayım ama Starter Edition alan kanser oyuncuların oyunu doğal olarak ellerinde hâlâ duruyor her ne kadar bana fazla denk gelmese de. Sanırım bu konuda şanslıyım :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı