R6 Ubisoft hesabı Steam ile birleştirilebilir mi?

Daha fazla  
Selam herkese. Ben de 2016'dan beri Uplay'den satın aldığım R6 hesabı var. Ancak Steam'den satın almak istiyorum yeniden. Birleştirme gibi bir imkanım var mıdır? Yoksa ayrı yerlerden indirmek zorundayım, yeni Uplay hesabı açmamı ister o da?

Selam herkese. Ben de 2016'dan beri Uplay'den satın aldığım R6 hesabı var. Ancak Steam'den satın almak istiyorum yeniden. Birleştirme gibi bir imkanım var mıdır? Yoksa ayrı yerlerden indirmek zorundayım, yeni Uplay hesabı açmamı ister o da?

Hocam Steam'den R6 girerken Uplay bağlıyor oradan eski Uplay hesabını yazınca hesaba girer :)

Hocam Steam'den R6 girerken Uplay bağlıyor oradan eski Uplay hesabını yazınca hesaba girer :)
Bana dediler ki : Steam hesabından aldığın uplay üyeliği başka. Uplayden indirdiğin r6 hesabı başka ? Bu yanlış bir bilgi midir? Alıyım mı yani hocam ?

ÇÖZDÜM : İlk steamden satın aldım. Satın almadan önce,uplay hesabımdan çıkış yaptım. Steamden aldığımı indirdim. Sonra açtım oyunu steamden,asıl hesabımı bağladım uplay de. Sorunsuz çalıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı